>

MODA - STİL

Home Store’dan Sıra Dışı Kot Koleksiyonu

Serin akşamların kurtarıcısı kot yelekler, yaz aylarının vazgeçilmezi kot şortlar ve etekler...
 
   
 
 
     

Home Store, kot koleksiyonu ile her zevke hitap eden ürünlerini şimdi vitrinlerinde sergiliyor. Gardroplarda her zaman yerini koruyan kotlar Home Store ile yeniden canlanıyor. Gömlek, t-shirt ya da body gibi yazın sıklıkla tercih edilen kıyafetlerin tamamlayıcısı kot yelekleri yaz akşamlarında yanınızdan ayıramayacaksınız.

Kolları zincir detaylı, üzeri yuvarlak halkalarla açılmış özel tasarım ceketler de yazın gözdesi olacak tarzda. Ceketleri ister günlük kıyafetlerinizle kombin edin, isterseniz gece kıyafetleriniz ile birlikte şıklığınıza şıklık katın. Hem spor hem klasik tarzda kullanılabileceğiniz ceketlerle bu sezona gözler üzerinizde olacak.

FIRFIRLI ŞORTLAR, MİNİ KOTLAR YAZIN GÖZDESİ

Güneşin yüzünü göstermesiyle beraber içinizin coşkusunu kıyafetlere Home Store ile yansıtın. Fırfırlı şortlar, mini etekler de Home Store kot koleksiyonunda dikkat çeken ürünler arasında. Deniz kenarında, plajda, günlük hayatta rahatça kullanılacak yüksek belli şortlar ile çekiciliğinizi ortaya koyun.

Emel Acar yönetiminideki tasarımcılar tarafından hazırlanan koleksiyonları ve daha fazlasını görmek için size en yakın Home Store mağazasını ziyaret edin. Hem yazın modasını yakalayın hem şıklığı!

Etiketler: Home Store, moda, stil, kadın, Etek, Şort, Kot
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>