>

DİĞER HABERLER

Türkiye’nin ilk DVD kayıt cihazı DVDR 100

Teknolojide rakiplerine göre hep bir adım önde olan Vestel, DVD teknolojisindeki son nokta olan DVD Recorder’ı satışa sundu
 
   
 
 
     
Türkiye’nin ilk DVD kayıt cihazı Vestel DVDR 100

Teknolojide rakiplerine göre hep bir adım önde olan Vestel, DVD teknolojisindeki son nokta olan DVD Recorder’ı satışa sundu

Vestel, Türkiye’ geliştirilen ve üretilen ilk ve tek DVD kayıt cihazı DVDR 100 DVD Recorder’ı kullanıcıların beğenisine sundu. Entegre DTS ve Dolby Digital dekoder ile entegre TV alıcısına sahip olan ürün sayesinde sevdiğiniz TV programları arasında seçim yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, Türkiye’nin AR-GE ve teknoloji merkezi Vestel City’de geliştirdiği DVD Recorder ürününü pazara sundu. Vestel DVDR 100 DVD Recorder Türkiye’de geliştirilen ve üretilen ilk ve tek DVD kayıt cihazı olma özelliğini taşıyor.

Sadece ev elektroniği sektöründe hizmet veren dünyanın önde gelen markalarının ürün portföyünde olan DVD kayıt cihazları, televizyon, uydu alıcı veya video kameralardan DVD medyalarına kayıt yapmaya imkan tanıyor. Rakiplerine kıyasla daha uygun fiyatla tüketiciye ulaşan Vestel DVDR 100 DVD Recorder, entegre TV alıcısı, 4 farklı görüntü kalitesinde kayıt seçeneği, entegre DTS ve Dolby Digital dekoder gibi özellikleriyle de rakiplerinin önüne geçiyor.

DVD+R ve DVD+RW medyalarına kayıt yapabilen DVDR 100 DVD Recorder’ın entegre TV alıcısı sayesinde siz televizyondan bir maç izlerken aynı anda başka kanalda yayınlanan ve kaçırmak istemediğiniz diziyi DVD’ye kaydedebilirsiniz. Bu özellik, DVDR 100’ün özellikle yaklaşan Avrupa Kupası sırasında en çok kullanılacak fonksiyonu olarak öne çıkıyor. DVDR 100’ün önceden programlama ile 8’e kadar farklı programı zaman ayarlı kayıt yapabilme özelliği ise evde olmadığınız zamanlarda bile kaçırmak istemediğiniz TV programlarını kaydederek daha sonra izlemenize olanak sağlıyor. DVDR 100 ile düğün, doğum günü ve tatil gibi unutmak istemediğiniz için kameraya kaydettiğiniz tüm güzel anılarınızı DVD disklere kaydedip yüksek görüntü kalitesinde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sadece bir DVD kayıt cihazı olmakla kalmayan, bunun yanı sıra tam teşekküllü bir ev sineması için gerekli olan DVD Player ve DTS ve Dolby Digital dekoder özelliklerini de bünyesinde barındıran DVDR 100 DVD Recorder’a ekleyebileceğiniz VHT 160 ev sineması hoperlör sistemi ile evde sinema keyfini yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.DVDR 100 Teknik Özellikleri:

·DVD,VCD,Audio-CD,CD-R,CD-RW,MP3,JPEG, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW disk formatlarını oynatma
·DVD+R ve DVD+RW disk formatlarına kayıt yapabilme
·4 farklı kalitede kayıt yapabilme imkanı
oKayıt Kalitesi Kaydedilebilir Süre
Basic Yaklaşık 6 saat
Medium Yaklaşık 4 saat
High Yaklaşık 2 saat
Best Yaklaşık 1 saat
·99 kanal hafızalı TV alıcı
·Zaman ayarlı kayıt
·Farklı bir program seyredilirken kayıt yapılabilme
·Entegre DTS ve Dolby Digital Dekoder
·4 Farklı hızda yavaş oynatma
·5 farklı hızda (2x, 4x, 8x, 16x ve 32x) ileri ve geri izleyebilme
·Dolby Digital, DTS, MPEG Multichannel, LPCM Dijital ses çıkışları
·32 dilde altyazı desteği (disk içeriğine bağlı olarak)
·8 dilde seslendirme desteği (disk içeriğine bağlı olarak)
·16:9 Widescreen; 4:3 Letterbox; 4:3 PAN & SCAN Video çıkış seçeneği
·9 farklı açıdan seyredebilme (disk içeriğine bağlı olarak)
·27 MHz 10 bit video çözünürlüğü
·96 KHz 24 bit ses çözünürlüğü
·OSD menu kontrol (7 dilde)
·Vakum florasanlı gösterge
·8 aşamalı ebeveyn kontrolü
·Zoom özelliği
·S-Video çıkışı, Scart bağlantısı ve CVBS


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>