>

AŞK - CİNSELLİK

Bu Soruları Mutlaka Sorun

Ondan hoşlandınız ama ilişkinizin bir geleceği var mı merak ediyorsunuz.
 
   
 
 
     

Kişiliği hakkında bir şeyler öğrenmek, onu daha yakından tanımak istiyorsanız bu soruları sormak size fayda sağlayabilir. Sonuçta aşk kolay bir iş değil.

En sevdiği müzik türünü, diziyi ya da mekânı sorun. Bu onun hakkında bilgi edinmenizi, nelerden hoşlandığını anlamanızı ve sizin zevklerinizle uyuşup uyuşmadığı öğrenmenizi sağlayacaktır. Eğer para kazanmak zorunda olmasaydı ne yapardı, bunu bilmek hem ilginç hem de çok fikir verici olacaktır. Hayattan beklentilerinizi karşılaştırma olanağı bulursunuz ve hayata aynı pencereden bakıp bakmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Yaptığı işle mutlu olup olmadığını öğrenin. Ne tür durumlarla karşı karşıya kaldığını, bunlara nasıl tepki verdiğini ya da kızdığı durumlar hakkında daha fazla şey öğrenirseniz, uyum seviyenize karar vermek daha kolay olacaktır. Hayatta en utandığı, en mutlu olduğu, en üzüldüğü, kısaca onun için önemli olan anları paylaşmasını isteyin. Bu aranızdaki samimiyeti arttıracaktır. İlişkiniz hakkında da daha kolay karar verebileceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>