>

MODA - STİL

Modern zamanlar prensesi

Sunset, mayo ve iç giyimden sonra dış giyim ile sahnede…Modern zamanlar prensesi Betty Boop, Sunset kadınının yeni idolü olmaya sday…
 
   
 
 
     
Yumuşak tonlar, sade çizgilerin verdiği rafine his, sportif şıklık, cazibe ile yoğrulmuş bir koleksiyon… BETTY BOOP, Sunset’in dış giyim koleksiyonu ile yeniden hayat buluyor.


Betty Boop, seksi, şımarık ama bir o kadar masum ve sempatik. Her alanda kendini kanıtlamış “gerçek bir kadın”. Kıvırcık saçları, siyah gözleri ile tüm zamanların en seksi çizgi karakteri…


Bu feminen idol, Sunset’in elbiseden trikoya, kottan t-shirt’e dış giyim koleksiyonun yaşam kaynağı oldu. Mayo, gecelik, pijama, ev giysileri ve iç giyimden sonra Sunset dış giyim ile de kadınlara sürprizler hazırlamaya devam edecek.

Betty Boop’un dış giyim koleksiyonu birbirinden yetenekli tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından hazırlandı. Stil sahibi kadını simgeleyen çizgi ve renkleri bir araya getiren ekip, rahatlık ve sportif şıklığı bütünleştirdi. 80’lerden geri gelen maksimalist akım, koleksiyonun ruhunu oluşturuyor. Başta kırmızı olmak üzere çarpıcı renkler, ekoseler, puantiyeler, baz tonlar renk ve desenlerini tanımlarken, uçusan trikolar, skiny kotlar, kapriler, mini/maksi dar etekler, derin dekolteli elbiseler koleksiyonun ürün gamını anlatıyor.


Yazın özlenen durgunluğu, yerini sonbahar ve kışın dinamizmine bırakırken, vitrinlerde Betty Boop rüzgarı esecek. Modern zamanlar prensesi Betty Boop, stili ile özellikle genç kızların ve genç kalmak isteyen kadınların gözde markası olacak.

Betty Boop by Sunset markalı kıyafetleri İstanbul Bakırköy, Olivium Alışveriş Merkezi, Büyükçekmece Fabrika Satış ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarımızın yanı sıra tüm BOYNER, YKM, KOTON, OLE ve Y-LONDON mağazalarından edinebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>