>

AŞK - CİNSELLİK

Cumartesinin Romantik Kadını

Haftanın bitmesine az kaldı. Sevgiliniz şimdi bambaşka bir kimlikle karşınızda.
 
   
 
 
     

ROMANTİK

İşte cumartesi de gelip çatmıştır. Yorgun geçen haftanın son günü yaklaşırken, sevdiğiniz kadın yorgunluğun etkisiyle yumuşamaya başlamıştır. Bu kez karşınızda ilginize ve şefkatinize muhtaç romantik bir kadın vardır. İşte sizin için en zor anlardan biri. Çünkü ilginizi eksik ederseniz, kendini mutsuz hissedecektir. Ona ilginizi göstermenin en kolay yolu ise, lezzetli yemekler ve mum ışığıyla renklendirilmiş bir masa hazırlamak.

NE YER?


Balık çorbası, mantarlı ve deniz mahsullü krep ve krem şantili çilek. Üstelik yiyeceği bu özel mönünün istediği kadar görkemli olabilmesi için mutfakta saatler harcar. (İçin için bu mönüyü sizin hazırlamanızı diler.)

NE İÇER?

Bir şişe kaliteli beyaz şarap. Geceyi şampanya ile noktalamak ise, özel tercihidir. Ona şampanya ile şık bir sürpriz yaparsanız, gerçekten mutlu olacaktır. Bu dönemde ona kaba sözler söylememeye ve sabırlı olmaya özen gösterin.

NE SEYREDER?

Bildiniz; “Titanic”, “Erkek Severse”, “Melekler Şehri”, “Rüzgâr Gibi Geçti” gibi aşk filmleri.

NE DİNLER?

Nostalji Celine Dion, Love Story ve “Out Of Africa” filminin soundtrack’i. Ama buradaki en önemli nokta, o bu parçaları çalarken sizin elinizde şampanya ile odaya girmeniz ve bir yudum şampanya içtikten sonra onunla dans etmeye başlamanız. Bu hassas anı yakalayamazsanız, geçmiş olsun.

NE GİYER?

Pembe hırka, mor kısa şort ya da ince askılı mini bir gecelik.

HANGİ PARFÜMÜ SÜRER?

Yves Saint Laurent’den “In Love Again”. Daha romantiği var mı ve klasiği.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>