>

MAGAZİN

Hülya Avşar Boşanıyor!

Kaya Çilingiroğlu'nun, yemek yediği kadınla imam nikanı kıyıp 4 yıldır birlikte olduğunu öğrenen Hülya Avşar, noktayı koydu...
 
   
 
 
     
Hülya Avşar Boşanıyor!


Antalya’da neler oldu

Kaya Çilingiroğlu'nun, yemek yediği kadınla imam nikanı kıyıp 4 yıldır birlikte olduğunu öğrenen Hülya Avşar, noktayı koydu: "Kesin kararım, boşanıyoruz."

Eşi Hülya Avşar’la Antalya’ya tatile giden Kaya Çilingiroğlu, Haftasonu dergisinin iddiasına göre ünlü sanatçıyı İstanbul’a yolcu ettikten sonra, bir süre önce birlikte görüntülendiği Feraye Tanyolaç’ı yanına çağırdı.

Avşar eşini savunmuştu

Hülya Avşar’ın çapkınlıklarıyla tanınan eşi Kaya Çilingiroğlu, yaklaşık bir ay önce Bebek’te bir restoranda, yapımcı ve golf tutkunu olduğu öğrenilen Feraye Tanyolaç adlı bir kadınla birlikte görüntülenmişti. Çilingiroğlu’nun aldığı alkolün etkisiyle, Ferrari otomobille, Feraye ismini karıştırması, uzun süre gündemden düşmemişti. Ancak Hülya Avşar, eşinin üzerine fazla gidildiğini söylemiş ve bu olayın kapatılmasını istemişti.


Ayrı uçakla döndüler

Kızları Zehra’yı da yanlarına alarak Antalya’ya tatile giden Avşar-Çilingiroğlu çifti, burada güzel günler geçirdiler. Ancak bu hafta piyasaya çıkan Haftasonu dergisinin iddiası, ortalığı yine karıştıracak gibi görünüyor. Dergiye göre, Çilingiroğlu, eşi Hülya Avşar’ı İstanbul’a yolcu ederken, kendisi Antalya’da kalmayı tercih etti. Ve telefon edip çağırdığı Feraye Tanyolaç’la baş başa iki gün geçirdi.

Hürriyet

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>