>

AŞK - CİNSELLİK

Erkekler Hakkında Yanlış Bildiklerimiz

İşte hem kendimizi iyi hissetmemiz hem de haksızlık ettiğimiz konularda erkeklerin gönüllerini almamız için bir fırsat...
 
   
 
 
     

Erkekler için öpüşmek ve romantizm, seks kadar önemli değildir
Hayır, önemlidir


Sanılanın aksine erkekler de herhangi bir duygusal temeli olmayan seksten çok hoşlanmaz. Tamam, erkekler unutulamayacak, akıllarını yerinden oynatacak bir sekse hayır da demezler tabii ki ama yine de sarılmak, öpüşmek ve sevgi dolu bir dokunuş onlar için de önemlidir.

Erkeklerin seviştikten sonra sadece arkalarını dönüp uyumak istedikleri yönündeki yaygın görüşün aksine pek çok erkek seksten sonra da sarılmak ister. Hatta bazıları mesela kendilerine kitap okunmasından çok hoşlandığını bile itiraf edebilirler. Bu nedenle aklınızdaki soru işaretleri ve kulak dolgunluğunuzu bir kenara bırakın ve karşınızdakine biraz daha az önyargılı davranmaya çalışın.

Yemek pişirince, gözlerine ev kadını gibi görünürsünüz
Hayır, görünmezsiniz!

Erkekler onlara sevgilerini yemek yapmak veya ihtiyaçları olan bir şeyi onlara sormadan tespit edip almak gibi ince düşüncelere sahip kadınlara bayılırlar. Ayrıca bu gibi hareketleri yapmanız, sizin ev kadını olduğunuz anlamından çok, karşınızdakine değer verdiğiniz anlamına gelir.

Yalnız bu noktada biraz dikkat, karşınızdaki için kendinizi paralamaktan, onun tüm ev işlerini ve alışverişlerini üstlenmekten bahsetmiyoruz burada. Bizim bahsettiğimiz ev içindeki işlerden herhangi birini üstlenmeniz.

Fazla iltifat onları şımartır
Herkes kadar...


Erkeklerde aynen kadınlar gibi mükemmel olmadıklarının farkındadırlar, ancak onlara mükemmel olduklarını söylerseniz veya sürekli olarak iyi oldukları şeylerden bahsederseniz, size ve düşüncelerinize saygı duymaya başlar. Örneğin evdeki tamir işlerinin üstesinden gelebiliyorsa bozulan herhangi bir şeyi tamir etmesini ondan rica edebilirsiniz.

Böylece hem o bir şey başarmış olduğunu hissedecek hem de sizden övgü aldığını için size karşı olumlu bir tutum içerisine girecektir. Ayrıca erkekler kadınlar tarafından sürekli olarak (başta anneleri olmak üzere) eleştiri bombardımanına tutuldukları için hayatlarında diğer dırdırcı kadınlar kervanına katılmak size pek de bir şey katmaz. Onu eleştirmek yerine onun gerçekten iyi olduğunu noktalarından bahsederseniz elinize kesinlikle bir koz geçmiş olur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>