>

AŞK - CİNSELLİK

Doruğa çıkmanın alfabesi

Tekrar tekrar orgazma ulaşmanın yolları.
 
   
 
 
     
Kadın

Genelde zincirleme orgazma yatkın kadınlar, bu potansiyeli zaman içinde kendiliklerinden keşfedip geliştiriyorlar. Fakat cinsel hayata yeni adım atan genç kadınların bu süreci daha hızlı geçirmesini sağlayacak uygulamalar da yok değil.

Kendinizi keşfedin

Daha sık masturbasyon yapın, fantazilerinizde daha yaratıcı olun. Hayatınızda cinselliğe verdiğiniz yer genişledikçe, daha kolay ve daha yoğun tahrik olmaya başlayacaksınız. Bu konuda yapılan bilimsel deneyler de kanıtlamıştır ki, bir kadın ne kadar çok masturbasyon yaparsa bu tür rahatlamaya duyduğu istek ve aldığı haz da o kadar çok artar. Kendinize zaman ayırıp, sizi tahrik eden yeni şeyler keşfetmeye, yöntemlerinizi zenginleştirmeye ve gerek cinsel organlarınızda gerekse tüm vücudunuzda mümkün olduğunca yoğun duyumlar oluşturmaya çalışın. Gerekiyorsa erotik dergi ve filmlere başvurun. Bir gün bol bol fantazi kurup gerçekten kuvvetli bir orgazma ulaştıktan sonra, yeni baştan masturbasyona girişin. Böylece bir kez daha doruğa çıkabilirsiniz. Ya da (G) noktanıza uyarımda bulunarak daha farklı bir nitelikte orgazm yaşamayı deneyin.

Kasları güçlendirme

Doğumdan sonra kadının pelvik kas tabanını güçlendirmek için uygulanan egzersizler, normal zamanlarda da orgazm potansiyelini artırmakta son derece etkili oluyorlar. Alafranga tuvalette idrar yaparken, bacaklarınızın arasındaki taban kaslarını kasarak idrarınızı tutup, bırakmayı deneyin. Bunu bir idrarda birkaç kez tekrarlayabilecek ustalığa vardığınız zaman bu kaslar tamamen kontrolünüze girmiş demektir. Bunun yanısıra vajinanızın bir asansör olduğunu hayal edin. En üst kata kadar adım adım kasıp, gene adım adım gevşetin. Bu egzersizler yanlız orgazm potansiyelinizi artırmakla kalmayacak, partnerinizin cinsel heyecanını da kat kat artıracaktır. Penisini vajinal kaslarınızla bir kez kavradığınız erkek, bu hazdan ömür boyu vazgeçemeyecek. Mümkünse partnerinizle fantazilerinizi gerçekleştirmeye çalışın. Kendi cinselliğinizi bu şekilde açığa vurmak ve bunu sevgilinizle paylaşmak çok daha fazla heyecan duymanızı sağlamaktır. Seks oyunlarınızı zenginleştirin; sadece bu kadar bile, tek orgazma alışık bir kadına yeni olanaklar sunar. Çünkü zevkli bir fantaziyi gerçekleştirmek ya da sevişmeye daha yaratıcı boyutlar getirmek partnerinizin daha çok uyarılmasını ve daha çok haz almasını sağlayacak, bu da zincirleme orgazma ulaşma şansınızı artıracaktır. Partnerinizden yardım istemekten kaçınmayın. Eğer zincirleme orgazma ulaşmak niyetindeyseniz, bunu ona söyleyin ki, bir kez doruğa vardığınızı görür görmez kendini salıvermesin. Erkeklerin çoğu bir orgazmın kadına yettiği düşüncesiyle davranır ve partnerini bir kez doruğa ulaştırdıktan sonra özel çaba harcamaktan vazgeçerler. Onu devam etmeye teşvik edin. Hatta gerekiyorsa önce onun önünde bir iki kez masturbasyon yaparak zincirleme orgazmı gözleriyle görmesini sağlayın. Unutmayın kadınların tekrar tekrar boşalabileceği pek çok erkeğin aklına bile gelmez. Sevişirken en çok nelerden tahrik olduğunuzu sevgilinize anlatmaktan çekinmeyin. Mümkün olanın en azını değil, çoğunu hedefleyin. Önce eşiniz parmaklarını ya da dilini kullanarak sizi bir kez daha orgazma ulaştırsın. Sonra en çok haz aldığınız pozisyonda cinsel birleşmeye geçin. Bir yandan da kendinizi okşamaya ve okşatmaya devam ederek orgazmların sayısını artırın. Bütün bunlar erkeğin kendini iyice kontrol edebilmesini gerektirir. Bu konuda üç seçeneğiniz var. İlki; partneriniz boşalma kontrolü yöntemleriyle kendini tutmayı öğrenebilir. İkincisi; sevişmeden önce ona bir kez masturbasyon yaparak sonradan dilediğinizce sabretmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak da; eğer sizi seyretmeye itirazı yoksa siz önce bir süre masturbasyon yaparak birleşmeye ancak bundan sonra geçersiniz.

Erkek

Eğer kadın kısa süre içinde tekrar sevişmek istiyorsa, erkeği bir kez daha uyarmanın en etkili yolu oral sekstir. 50 yaşlarına kadar hiç bir erkeğin penisi ağız temasını cevapsız bırakmaz. Hatta daha ileri ki yaşlardaki erkekler bile bu yöntemle baştan çıkarılabilirler. Boşalmadan birleşmeyi, yani ejakülasyon öncesi aldığı hazzı iyice yoğunlaştırmayı öğrenen erkek, boşalmasını son birleşmeye kadar bekletebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>