>

KÜLTÜR-SANAT

Orhan Ölmez`in Yeni Teklisi “Canım Benim”

Uzun yıllar süren müzik yolculuğunda kendine has tarzı ile milyonların gönlünü fetheden Orhan Ölmez, yeni teklisi “Canım Benim” ile sevenleri ile buluşuyor.
 
   
 
 
     

Sözleri, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olan “Canım Benim” şarkısının klibinin yönetmenliğini Turgay Ceylaner üstlendi. Klipte Orhan Ölmez, piyanosunun eşliğinde yepyeni şarkısını tüm sevdikleri için seslendirdi.

Orhan Ölmez, şarkısı için şunları söyledi “Bu şarkı, “Canım Benim” diyebildiğimiz / diyebildiğiniz herkes için… Bazen sevgili, bazen evlat, bazen bir dost, bazen bir yoldaş… Her kim “Canım Benim” ifadesini hak ediyorsa; bu şarkı onun için… Benim açımdan ise; lütfen size söylediğimi farz edin - ve hatta bilin. Canlarımsınız benim…

“Yaşadığımız her şeyin, bir sebebi olmalı” diye düşünüyorum ve bunu birçok şarkımda da ifade etmeye çalışıyorum. Bu şarkıda da söylemek istedim bunu. Ne yaşanıyorsa yaşansın; umudumuz / umudunuz olmalı her zaman…

Sizi seviyorum… Şarkımız, artık sizlerin… Herkese sonsuz sevgiler ve selamlar” “Canım Benim” 17 Eylül Cuma akşamı 20.00’de sanatçının youtube kanalı Müzik Ölmez’de ve tüm dijital platformlarda yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=JOurKyPcPz8

Söz, Müzik ve Düzenleme : Orhan Ölmez
Klip Yönetmeni : Turgay Ceylaner
Yapım : Müzik Ölmez
Mix : Orhan Ölmez ve Özer Yener
Mastering : Ergün Erdal
Çello : Murat Süngü
Piyano : Timur Çağlar


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>