>

AŞK - CİNSELLİK

Efsane Erkekler Ne Düşünüyor?

Erkekler sadakatsizlik hakkında ne düşünüyor? Sorusunun cevabı…
 
   
 
 
     

ERKEK EFSANESİ 1;
SADAKATSİZLİK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Gizliden gizliye açık bir ilişki istiyor ve öpüşmenin aldatma sayılmadığını düşünüyor.

Erkek Gerçeği: Rastgele erkeklerden telefon numarası toplamaya başlamadığınız sürece, erkeklerin yüzde 77'si arada bir flört egzersizi yapmanın iyi bir şey olduğunu ve bunun aldatma sayılmayacağını düşünüyor. Ancak çok ileri gitmediğinizden emin olmalısınız. Yüzde 53'ü ise hevesli bir şekilde flört etmenin ilişki bağlarını koparmakla aynı anlamı taşıdığını söylüyor. Gece dışarı çıkıp kendisiyle değil de eski erkek arkadaşlarınızla ilgilenmeniz sonucunda erkeklerin yüzde 63'ü sizi terk ediyor.

Sadece yüzde üç gibi bir oran öpüşmeyi ve onun ardından gelen bir takım davranışları aldatma olarak saymıyor. Bu yüzde üçteki çoğu erkek aynı zamanda dürüst olmanın önemine inanıyor. Eğer eski bir erkek arkadaşınızla hâlâ görüşüyorsanız mevcut erkek arkadaşınız bunun üstesinden sadece bir noktaya kadar gelebilir.

Bir erkeğin avcı olarak sadakatsizliği bu kadar alttan alması mümkün değil. Bu, erkeklerin kadınlardan çok da farklı olmadığının bir göstergesidir.

Erkekler seks ve duygular konusunu ayırt edebiliyorlar ancak onlar için bir kural biz kadınlar için ise ayrı bir kural geçerli. Bu, erkek arkadaşınızın sizin nasıl davranmanızı istediğini gösteriyor ancak her iki taraf için de aynı şey geçerli değil.

ERKEK EFSANESİ 2;
BAŞTAN ÇIKARMA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?


Erkek arkadaşınız ideal olarak haftanın yedi gününde cinsel ilişkiye girmek istiyor ve onun sizin gibi havaya girmeye de ihtiyacı yok.

Erkek Gerçeği: Günlük seks yapma isteği efsane değil. Erkeklerin yüzde 76'sı haftada üç gün veya günde birden fazla seks yapma isteği içerisindeler. Ancak bu seks delisi dış görünüşlerinin altında yatan hassas bir ruhları var ve en az sizin kadar onlar da bunun özel olmasını istiyorlar.

Yüzde 30 gibi bir oran spontane şekilde baştan çıkarılmaktan hoşlansa da, yüzde 15'i de bir anda üstüne saldırmanızdan nefret ediyor. Aslında erkeklerin yüzde 38'i kendilerini cesaretlendirmeniz için boyunlarından öpüp ellerinizi kalçalarında gezdirmenizi istiyorlar. Dört erkekten biri onu hazırlamanız için kulağına edepsiz şeyler fısıldamanızı istiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>