>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeğe Mesaj Atmamanız Gereken Durumlar

Bu haberi okuduktan sonra çok şaşıracaksınız. İşte erkeklere mesaj atma sanatı...
 
   
 
 
     

Mesajlaşmak, ilişkilerde telefonla konuşmaktan daha sık başvurulan bir iletişim yöntemi haline geliyor. Dolayısıyla gün geçtikçe mesaj atmaya daha çok alışan parmaklarınız, ilişkilerinizin iyi ya da kötü anlarında her an başrolü kapmaya hazır durumda bekliyor.

İLK BULUŞMA SONRASI

Rüya gibi bir akşam geçirdikten sonra sevgili adayınıza mesaj atmamak için kendinizi zor tutuyor olabilirsiniz ama tutmalısınız. Çünkü bu mesaj, içinde az da olsa bir dürtme ve ısrar isteği barındırıyor. Randevu sonrası attığınız bu adım, onun sizin peşinize düşme hevesinin azalmasına neden olabiliyor.

SARHOŞKEN

Cep telefonlarında alkolmetre teknolojisi olmadığı sürece, içkiliyken kime ne mesaj atacağınızın kontrolünü kendiniz sağlamak zorundasınız. Özellikle onu görmek istediğinizi söyleyen, yalvarır moddaki bir mesajla tüm ipleri karşınızdakinin eline vermiş olursunuz.

KIZGINKEN

Aranmamanın ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Ama atacağınız "Neden beni aramıyorsun?" mesajının da onun gözünde sizi küçük duruma düşürecek bir mesaj olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca karşınızdakini kızdıracaktır da. Kızgınken, kendinize mesaj atma yasağı getirmeniz.

ESPRİ YAPMAYA ÇALIŞTIĞINIZDA

Karşınızda sizi, yaptığınız espriyi anlayacak kadar tanımayan bir insan varsa belki de içinde imalar, alaylar ve zor anlaşılacak espriler olan mesajları ona hiç atmamalısınız. İyi niyetle attığınız bir mesaj, kelimelerin yanlış anlaşılması sonucu amacına ulaşmayabilir, hatta ters bir şekilde algılanabilir.

O GÜNKÜ İLK MESAJLAŞMANIZ DEĞİLSE


Yeni başlayan ilişkinizde gün içinde düzenli ve sık bir sms trafiği yaşamak istiyor olabilirsiniz. Birbirinizden haberdar olmak istemeniz de son derece normal. Ancak sürekli sms iletişimi yapmak birbirinizi telefonla aramanız için bir neden kalmamasına sebep olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>