>

AŞK - CİNSELLİK

Erkekler Hangi Gezegenden?

Geçmişten günümüze kadar pek çok buluş gerçekleşip, pek çok sır çözüme kavuştu. Ancak erkeklerin neden böyle oldukları hakkında kimse yorum yapamadı.
 
   
 
 
     

MANGALCILAR

Izgara, şömine, mangal-aklınıza ateşle ilgili ne gelirse. Malgalcı erkekler eşleri patates salatası yaparken ateşe hükmetmekten hoşlanırlar. Neden mi?


a) Görünür sebep:
Çünkü ateşle ilgili herşey derinlerde yatan içgüdüsel bir kavramdır ve doğrudan erkeklikle bağdaşır. Karanlık mağaralarda yaşamak, vahşi hayvanları avlamak, yardıma muhtaç kadınları korumak, onları ısıtmak ve beslemek erkeğin görevidir.

b) Gerçek sebep ise:
Her erkek, iyi bir patates salatası hazırlamanın imkansıza yakın derecede zor olduğunu bilir. Bu nedenle bu işi kadına yıkmaya çalışır.

CÜZDAN DÜŞMANLARI


Neden erkekler düzgün bir cüzdan taşımaz da bozuk paraları pantolon ceplerine, kâğıt paraları ise gördükleri boşluklara tıkıştırırlar?

Tabii ki, ‘gerçek’ bir erkek neden asla el çantası veya şemsiye taşımıyorsa, o sebepten: Yani sadece önemli şeyleri taşıma mantığıyla hareket ettikleri için. Erkeğin taşıdığı tek bir parça aksesuvar bile rahatsızlık verir ve onu doğasından sapmaya zorlar. Hareket serbestliğini azaltır, bu da onun yolunu şaşırmasına neden olabilir. Neden paramı bir deri parçasının içerisine sıkıştıracakmışım ki? Pantolonun cepleri ne güne duruyor?

BAKAR KÖRLER

Erkekler, Demi Moore, Tori Spelling ve Pamela Anderson’un göğüslerini güzel buluyor ve onların yapma olduklarına inanmak istemiyorlar. Peki nasıl oluyor da erkekler silikon göğüsleri teşhis etmekte bu kadar zorlanıyorlar?

Kadınların teknik bilgi eksikliğine güzel bir örnek. Biz erkekler için teknoloji hayatın doğal bir parçasıdır. Teknoloji, yaşamı daha kolay, daha basit ve bir şekilde daha ihtişamlı yapmak için vardır. Ayrıca, rujlar, tırnak boyaları ve göz kalemleri de teknolojik araçlar değil mi? Lütfen, derin felsefe içeren “gerçek mi yapay mı?” türü sorular sormadan önce biraz daha dikkatli olun.

KONUŞMA ÖZÜRLÜLER

Kadınlar için telefonla konuşmak işten bile sayılmaz. Erkekler içinse telefon tam bir mecburi hizmettir. Neden mi?

Erkekler, kadınlarla telefonda sadece gerekli olduğu durumlarda konuşmayı yeğlerler. Ve konuşma sırasında 23 temel kelimeden fazlasını kullanmazlar. Çünkü erkekler kişisel temaslarda duygu ve isteklerini, susarak ya da ara ara konuşarak da olsa bir şekilde anlatmayı becerebilirler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>