>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerde Romantizm Yaşı Kaç?

İşte cevabı…
 
   
 
 
     

Yaşları 18-65 arasında değişen 2 bin erkek arasında yapılan araştırmada, 51-55 yaş aralığındaki erkeklerin ¾’ünün arkadaşlarına her gün, en romantik jest olarak bilinen seni seviyorum ifadesini kullandığı tespit edildi.

Uzmanlar 50 yaşlarındaki erkeklerin genç erkeklere göre daha çok aşık olduğunu ve sürpriz yapmayı daha çok sevdiğini açıkladı. Bu erkeklerin bir kısmının şiir yazarak, diğerlerinin ise romantik haftasonu tatili düzenleyerek sürpriz yaptığını bildirilir.

Araştırmacılar “50 yaşına gelen kişiler hayatın tadına varmış, deneyimli ve taraf müqabilini memnun etmekte usta kişilerdir. Bunlar gençliğinde eşleri ile sayısız tartışmalarda bulunmuş, yüzlerce hata yapmış kişilerdir” diye ekledi.

50 yaşlarında olan çiftlerin genellikle yalnız yaşadığını söyleyen uzmanlar, yaşlı nesille genç nesil arasındaki önemli farklardan birinin, çiftlerin yaşlılık döneminde birbirleri için daha fazla zamanlarının olması ve hafta sonları tatillerini ev dışında geçirmek için daha özgür olduklarını belirtti.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>