>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerden Beklediklerimiz

İşte kadınların erkeklerden ortak beklentileri…
 
   
 
 
     

Çoğu erkek kadınların karmaşık yaratıklar olduğundan ve ne istediklerini anlamadıklarından yakınır.

SEKS:


Evet, sekse bayılırız. Ama kayıtsız şartsız bir noktaya odaklanmak yerine, sonunda istenilen yere varılacak zevkli bir yola birlikte çıkmayı tercih ediyoruz. Masajı andıran küçük fiziksel dokunuşları hatırlayın. Bir kadının omuzlarını asla yeterince ovalayamazsınız. Ve saçlarımızın arasında dolanan parmaklarınızı da asla geri çevirmeyeceğimize emin olabilirsiniz.

ROMANS:

Kanepe üzerinde abur cubur ve sezon dizisi ile geçirilen başka bir akşam mı? Dışarı çıkmamamız, gecenin romantik olamayacağı anlamına gelmemeli. Birkaç mum yakın ve bize karınız olduktan sonra da kız arkadaşınızmışız gibi davranın.

ZAMAN:

İlişkilerin sadece şarap ve güllerden ibaret olamayacağını biliyoruz. Siz de şunu bilin ki bizimle birlikte olmak için zaman yaratmanız ve bize koşulsuz önceliğiniz gibi davranmanız, alabileceğiniz tüm hediyelerden daha çok şey ifade ediyor.

AKŞAM YEMEĞİ:

Yemek pişirmekte başarılı olmayabilirsiniz, hatta su bile kaynatmayı bilmiyor olabilirsiniz. Ama dışarıdan söyleyeceğiniz bir pizza ve yanına açacağınız bir şişe şarap, sıkıcı iş gününden eve döndüğümüzde bizi düşünüyor olduğunuzu gösterecektir.

REKABET:


İlişkiyi bir iş koluna çevirecek türden değil ama şaşırtan ve motive eden türden bir rekabetten bahsediyoruz. Araştırmalara göre, amaçları doğrultusunda birbirlerini kışkırtan çiftlerin bunu yapmayanlara göre çok daha mutlu olduklarını ortaya koyuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>