>

MODA - STİL

Ruj Sürerken Bu Üçlüye Dikkat!

Ruj sürmekte de ne varmış dünyanın en kolay işi diyebilirsiniz… Ama yanılıyorsunuz...
 
   
 
 
     

Ruj bir makyajın tamamlayıcısı kadını kadın yapan yegane makyaj detayıdır… Bu detayı doğru uygulamanın kazancı ise paha biçilemez…

Çünkü bir ruju dudaklarınıza uygularken; renk, şekil ve uyum üçlü kuralına önem vermediyseniz istediğiniz kadar ruju kolay sürün hiçbir işe yaramaz.

Bu üç altın kural rujunuzu doğru uygulamanızı sağlarken aynı zamanda kusursuz görünen dudaklara sahip olmanıza da yardımcı olacak unutmayın!

Bir kere makyajda yüzünüzün hangi detayını ön plana çıkarmak istiyorsunuz ona karar verin! Dudaklar ise gözleri, gözler ise dudakları geri planda bırakmanız gerekecek…

Bunun içinde favori seçtiğiniz bölgeyi koyu ve göz alıcı renklere teslim etmelisiniz.

Dudaklarınız için kalem ve çerçeve gibi metotlar gerektiğinde uygulanabilir fakat günümüz makyaj modası kalem ve çerçeveleri çoktan geride bıraktı haberiniz olsun.

Rujunun kalıcılığını arttırmak ve kolay çıkmasını engellemek istiyorsanız ise ruj sürüldükten sonra hafif pudralama sitiyle rujun daha kalıcı olmasını ve hemen çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sabit ruj kullanma yönteminden daha avantajlı olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>