>

GÜZELLİK

Göğüs estetiğinde ameliyatsız devrim…

Nano Teknolojiyi ilk uygulayan markalardan biri olan St|herb; küçük, birbirinden farklı, şekli bozuk, sarkık, gevşek, kırışık ve çatlak göğüsler için sunduğu estetik ameliyatsız çözümleri ile devrim yaratıyor.
 
   
 
 
     
Tayland'da yüzyıllardır kullanılan Pueraria Mirifica* bitki özü ve Nano Teknoloji* birleştirilerek, göğüs güzelliği anlayışında yepyeni bir süreç başlatıp, etkili ve memnun edici St|herb markası yaratıldı.

Dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih ettiği St|herb, göğüs güzelliğinde sunduğu estetik ameliyatsız, acısız ve kalıcı yöntemleri ile Türkiye’de de yepyeni bir dönem başlatmayı amaçlıyor. St|herb, içeriğinde bulunan bitki özlerinden elde edilen, fito-östrojenler* sayesinde kadın hormonları üzerinde etki ederek, göğüsleri büyütüp, sıkılaştırıyor, kırışık ve çatlakları gideriyor ve ayrıca güçlendirerek dikleştiriyor. Bu sayede yaş, doğum, emzirme, hızlı kilo alıp verme ve diğer nedenlerle gevşek görünümlü, sarkmış, kırışmış göğüslere ve küçük göğüslere estetik ameliyatın doğal ve güvenli bir alternatifini sunuyor. Her kadının evde rahatlıkla uygulayabileceği St|herb ürünleri doğru masaj ile uygulandığında daha etkin sonuçlar veriyor.


Şu anda kozmetik sanayinde Nano Teknolojiyi uygulayan sayılı markalardan biri olan St|herb, Nano Plus Serum, Nano Krem, Ekstra Yoğun Serum, Serum, Sprey ve Maske 'den oluşan ürün yelpazesiyle her türlü göğüs problemine yönelik kısa sürede sonuç getiren birebir çözümler üretiyor. Nano Plus Serum gevşek ve sarkan göğüsler için estetik ameliyat alternatifi olarak kullanılmaktadır. Nano Krem, %100 doğal, saf ve yan etkisi olmayan, göğsü büyüten, hacim sağlayan ve sıkılaştıran, anında etki etmeye başlayan çok seçkin bir üründür. Ekstra Yoğun Serum, gelişmiş Ph dengeli ve antioksidan formülü ile göğüs sıkılaşmasını ve dikleşmesini sağlar. Serum, vücuttaki hormon dengesini sağlayarak göğsün doğal ve düzgün olarak büyümesini, gelişmesini ve hacim kazanmasını sağlar. Sprey, göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek; göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlar. Maske, içindeki aktif bileşenler ile göğsün sıkılaşmasını, dolgunlaşmasını ve şekillenmesini sağlar. Göğüste ve büst hattında oluşmuş kırışık ve çatlakları giderir.

Estetik ameliyatların getirdiği maddi külfet ve bedensel acıların karşısında doğal, acısız ve kalıcı yöntemler sunan St|herb, etki ve kalıcılığını klinik deneyler ile kanıtlıyor. “Göğüs estetiğinde beyaz bir sayfa açıyoruz” sloganıyla Türkiye pazarına giriş yapan tüm St|herb ürünleri A.B.D. CTFA ( The Cosmetic, Toiletry, And Fragrance Asscociation) tarafından onaylı olup, CTFA hologramı taşıyor.

St|herb ürünlerinin etkisi; yaş, doğum sayısı, aşırı kilo alıp verme, menopoz, hormonal durum ve genetik yapıya göre 3 hafta ile 3 ay arasında etkisini göstermektedir. Yapılan klinik çalışmaları sonucunda ürünlerin etkilerinin çoğunlukla kalıcı olduğu tespit edilmiştir.

* Nano Teknoloji

Nano Teknoloji, nanometre ölçeğindeki cisimlerin mühendisliği ve bilimidir. Bir nanometre, insanın saç teli çapının yaklaşık yüz binde birine denk gelmektedir. Nano Teknolojiyle elde edilen ürünlerdeki nanozomlar cildin çok derinine doğrudan nüfuz eden besleyici ajanlar salar. Böylece üründeki doğal özlerin besleyici özelliğinden tam olarak yararlanılmasını sağlar.

* Pueraria Mirifica

Tayland’da 100 yıldan daha fazla süredir kullanılmaktadır. Tayland’ın kuzeyinde yetişen fito-östrojen bir bitkidir. Araştırmalar sonucunda Pueraria Mirifica’nın, yaşlı ve kırışık cilt için kırışık giderdiği, ağarmış saçları koyulaştırdığı, saç uzamasını arttırdığı, hafıza kaybını azalttığı, kan dolaşımını hızlandırdığı, enerji ve gücü arttırdığı, regl düzenlediği, ağrı ve sancıları azalttığı, menopoza girme süresini uzattığı klinik araştırmalarla tespit edilmiştir. Sağlık ve güzellik alanında birçok önemli etkiye sahip olan Pueraria Mirifica göğüs sağlığı ve güzelliğinde de son derece yararlı olup; göğüs bölgesi cildini besler ve cildi dirileştirir.

Fito-Östrojen:

Bitkilerde bulunan östrojen olup, kullanıldığında vücutta bulunan östrojenle özdeş değerler göstermektedir. Soya, sarımsak, maydanoz fasulye havuç patates pirinç kiraz elma gibi sebze meyve ve otlarda da bulunur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>