>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin 6 Saniyesi

Bir erkek bir kadını gördüğü anda 6 saniye içinde 6 şey dikkatini çeker; İşte onlar!...
 
   
 
 
     

Erkekler kadında ilk 6 saniyede nelere dikkat ediyormuş gelin hep birlikte öğrenelim...

Bunların ilki gülümsemenizdir: İçten mi yoksa zorla mı gülümsüyorsunuz? Ya da gülümsemeniz öğle yemeğinde ne yediğinizi ele mi veriyor?

İkincisi saçınız: Kadınların yegane aksesuarlarından biri olan saçlarının kesimi, tarzı ya da boya tonu erkekleri ilgilendirmez. Onlar sadece saçınızın yumuşak ve güzel kokması ile ilgilenir.

Üçüncüsü ise dekolteniz: Erkekler dekolteye bakar. Erkekler her durumda ne kadar “göstermek” istediğinizi farkedecektir.

Dördüncüsü makyajınız: Eğer çok fazla makyaj yaparsanız, erkekler sizin yüzünüzde bir sorun olduğunu ve bunu saklamaya çalıştığınızı düşünebilir.

Erkeklerin dikkatini çeken beşinci şey ise cildinizdir: Siz cildinizdeki küçük bir sivilceyi dünyanın en büyük sorunu gibi dert edebilirsiniz. Erkekler bunu farketmeyecektir. Ama eğer çok fazla solaryuma girerseniz, bu onu rahatsız edecektir.

Altıncı dikkat çeken durum ise; Bir erkek ilk altı saniyede sizin çantanıza bakar. Çok büyük bir çanta taşıyor olmanız erkeklerin sizin bakımınıza çok düşkün ve bütün bakım malzemelerinizi çantanızda taşıdığınızı düşünmenize yol açabilir, haberiniz olsun. Ona göre çantınızda en lazım olacak şeylere de yer verin... Örneğin; erkeklerin de isteyebileceği, ıslak mendil, selpak, krem, ayna vs...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>