>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin Sevdikleri, Kadınların Sevmedikleri

İşte, erkeklere hoş gelen, kadınlara ise tam tersine anlamsız gözüken durumlar…
 
   
 
 
     

Onlar arkadaşlarıyla boğuşmaktan zevk alır, bizse dedikodu yapmaktan.

SAKAL-BIYIK BIRAKMAK

Erkekliğin göstergelerinden biri sayılır. Özellikle de Türk toplumunda... Hatta ergenlikte kılları çıkmayan erkekler, arkadaş çevreleri tarafından ''köse'' olarak adlandırılır ve sanki bu, bir eksiklikmiş gibi kendilerine sunulur. Oysa ki tırtılı anımsatan bir bıyık, öpünce yanağı sıyıran bir sakal, kadınlara pek de çekici gelmez. Tamam, kimisine yakıştığını inkar edilmez, ama sinekkaydı olayı çok daha çekici. Ne güzel işte, yumuşak yumuşak… Mis gibi…

90-60-90

Erkekler, sahip olmadıkları şeyler hakkında konuşmaya bayılırlar. Para bir, arabalar iki... Ama onların asıl çekim alanına giren, vücut ölçüleri. Kadınların karakterinden çok vücut ölçüleriyle ilgilenmeleri, kadınlar için nasıl bir kabus bilmiyorlar.

ZEKA GÖSTERİSİ

Kadınları etkilemenin en başarılı yolunun, zeki ve esprili olmaktan geçtiği doğru. Ama gerçekten zeki ve esprili olmak başka, zeki numarası yapmak bambaşka bir şey. Üstelik zeki olsalar bile, olayı gösteriye dönüştürdükleri an, her şey ''tık'' diye kopuyor. Kendilerinden soğutmaktan başka bir şey yapmamış oluyorlar. Fazla kendine güvenmek, havalarda dolanmak ve ''Ben hep bir numarayım'' izlenimi vermek çok boş. Anladık, zekiler. Peki, hala mütevazi olmaları gerektiğini niye akıl edemiyorlar?

FUTBOL MUHABBETİ

Erkeklerin vazgeçilmez muhabbet konusu; futbol. Sürekli yok ofsayttı, yok penaltıydı, yok hakkımızı yedilerdi... Bıktırdılar valla. Bir de şu ofsayta ''obsayt'' demeleri yok mu? Hem çok biliyorlar hem de bu kadar bildikleri bir konuda hata yapıyorlar. Eh, Dünya Kupası sayesinde biz de az buçuk bir şeyler öğrendik. Hatta futbola bayağı da sardık, ama sezon açılınca yine böyle mi düşünürüz, bilinmez.

ARABA MUHABBETİ

Arabalara benim de ilgim yok desem yalan olacak! Ama erkeklerin sorunu, arabalardan çok iyi anlıyormuş gibi davranmalarında yatıyor. Bir konuşsan, sanki engin bir motor bilgileri var sanırsın. Kadınlar ise arabanın modeli, rengi vs. konularıyla ilgilenmeyi tercih ediyor. Olayın teknolojik, elektronik boyutuna inmeye hiç gerek yok.

GAME OVER


Ya, nasıl olur da bilgisayarda oyun oynamak, sevgilileriyle buluşmaktan daha önemli olabilir ki? Sizin de kendini oyuna kaptırıp telefon etmeyi unutan ya da buluşmaya geç gelen erkek arkadaşlarınız olmuştur. Oyuna bir bağlanıyorlar, bir daha kopamıyorlar. Bize de bu kadar bağlı olsalar keşke. Bir oyun kadar bağlatamadık kendimize. Sürükleyici bir ilişki yaşamak için kadınların da bölüm bölüm olmamız gerekiyor sanırım. Kadınlar sırlar ve bilinmezliklerle dolu olmalı, her bölümde daha da zorlaştırmalı işi galiba.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>