>

SAĞLIKLI YAŞAM

Fitness devrimi…

Fitness devrimi kabul edilen BEAT IT Exercise Türkiye’de ilk kez Hillside City Club’da!
 
   
 
 
     
Türkiye’de öncü uygulamaları ile bilinen Hillside City Club, en son fitness akımlarını tanıttığı ve yurtdışından getirdiği eğitmenler eşliğinde düzenlediği “Hillside Masterclass” lara BEAT IT Exercise ile bir yenisini ekliyor. Dünyada patentli fitness programlarından biri olan BEAT IT Exercise’ın yaratıcısı Dorman Racines’ın çalıştırdığı kişiler arasında dünyaca ünlü modacı Domenico Dolce(D&G) ve futbolcu Ivan Ramiro Cordoba da bulunuyor. E!Entertainment kanalında fikir ve fitness danışmanlığı yapan Dorman Racines eşliğinde açıkhavada gerçekleştirilen masterclasslarda kalbin, vücudun ve müziğin vuruşları tek bir öğe haline geliyor.

Günümüzde egzersizlerin çoğu karşılıklı rekabeti kızıştırmadan, fiziksel ve ruhsal sağlık öğelerine yoğunlaşıyor. Dünyadaki en son akım, eğlenceli egzersizlerle geliştirilen ve korunan uyumlu ve dinç bir vücuda sahip olmak… Bu bağlamda, tutkuyla sarmalanmış Latin müziği ritimleri ile kick-boxing tekniklerinin birleştiği BEAT IT Exercise, katılımcılarda kışkırtıcı bir etki yaratarak rahatlamalarını ve enerji toplamalarını sağlayan tam bir “sahne show”u. BEAT IT Exercise, boks çuvalı ile çalışılabildiği gibi, BEAT IT Ghost adı verilen çuvalsız egzersizlerle de yapılabiliyor.

İngilizce’de “vuruş” anlamına gelen Beat kelimesinin bu egzersizdeki gerçek anlamı müzikal vuruştur. Müzik bir orkestra şefi gibi özel vurgular ile vuruş sayılarını, niteliğini ve hızını belirliyor. Tüm kasların çalışmasını sağlayan BEAT IT Exercise, zayıflamak, toksinlerden arınmak, negative enerjiyi boşaltmak, kendini koruma içgüdüsünü harekete geçirmek ve ritim ve koordinasyon duygusunu kazanmayı hedefleyen yeni bir şey deneme arzusunda olan herkes için ideal bir seçim!

BEAT IT Exercise, yaratıcısı Dorman Racines’den seminerler alan eğitmenler eşliğinde Türkiye’de ilk ve tek Hillside City Club’da uygulanmaya başlıyor.

www.hillside.com.tr

HILLSIDE CITY CLUB-ETİLER:
0212 352 23 33

HILLSIDE CITY CLUB-İSTİNYE:
0212 367 20 00

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>