>

AŞK - CİNSELLİK

Güzel bir bekarlığa veda partisi geçirmek için...

Bekârlığa veda partileri, eğlence, hatta bazen özgürlüğün ve bağımsızlığın ön plana çıktığı vahşi eğlence olarak ün yapmışlardır.
 
   
 
 
     
Eski arkadaşlarınızla zaman geçirirken, kendinizi sorumsuzca aşırı derecede içki içerken, uyuşturucu alırken, alkollü araba kullanırken ve cinsel ilişkiye girerken bulabilirsiniz. Aşağıda bu tür aşırı uçlara kaymadan iyi zaman geçirmenin yollarını bulacaksınız:

Geleneksel bir partiye alternatif geliştirin: Partinizin küçük ve samimi olmasını sağlayın. Akşam yemeği yiyin, yakın arkadaşlarınızla film izleyin. Evde oturun, eski okul fotoğraflarına bakın. Eski günlerden konuşun, iyi zaman geçirmenizde sizin ne yaptığınızın değil kimlerle birlikte olduğunuzun etkili olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Bekârlık partisini evleneceğiniz eşinizle birlikte verin. Bütün yakın arkadaşlarınızı davet edin ve hep birlikte eğlenin.

Bir oda kiralayın; Dışarı çıkmaya karar verdiyseniz, bir otelde oda kiralayın ya da yakın bir arkadaşınızın evini kullanın. Ne kadar az taşıt kullanırsanız o kadar iyi olacaktır. Barlarda içki içmekten de kaçının.

Planlama: En yakın, en güvendiğiniz arkadaşınızdan geceyi daha önceden planlamasını isteyin. Planlama yapılmayan, anında karar verilen veda partileri felâketle sonuçlanabilir. Sıradan olmayan her türlü etkinliklerden uzak durun. Nişanlınızın geceyle ilgili kaygılarını dikkate alın.

Ulaşım: Alkol almayan birinden yardım isteyin, böylece siz ya da arkadaşlarınız bir yere gitmek isterseniz ulaşımınızı o güvenle sağlayabilsin.

Düşünün: İçgüdülerinize ve yargılarınıza güvenin. Hayatınızın kontrolünü elinize geçirin.

Rahatlayın ve eğlenin: Hayatınızın en anlamlı gününe adım adım yaklaşıyorsunuz. Şansınıza ve arkadaşlarınıza güvenin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>