>

MODA - STİL

Kadınların Küçük Sırrı!!!

Penti Şekillendiriciler Koleksiyonu’nda bulunan ürünlerle kadınlara istediği gibi görünmesini sağlayacak çözümler sunuyor.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin lider iç giyim markası olarak yenilikçi yaklaşımlarda bulunan, kadınlara alternatif ve farklı çözümler sunan Penti, Şekillendirici Koleksiyonu’nda sunduğu ürünler ile XXL’a kadar farklı beden aralığındaki her kadının kendini iyi hissetmesini amaç ediniyor.

Şekillendiriciler Koleksiyonu’nda yer alan ve Penti tarafından özel teknolojilerle geliştirilen ürünler hem kadınlara istediği beden ve şekilde olmasını hem de dikişsiz, izsiz gibi özellikleriyle pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Penti Şekillendiriciler Koleksiyonu’nda yer alan Premium Shapewear, Premium Seamless, Existing Seamless Shapewear, Light Shapewear Collection olarak en sıkıdan en hafife kadar ayrılıyor.

LIGHT SHAPEWEAR KOLEKSİYONU:

Dik tutan yapısıyla fit bir görünüm sağlayan koleksiyon vücudunuzda kusurlu gördüğünüz kısımları düzeltiyor. İz yapmayan dokusuyla her bedende kadının günlük kombinlerine eşlik ederek, gün boyu konfor sağlıyor. Koleksiyon ‘Light Yüksek Bel Slip Korse’, ‘Light Slip Korse’, ‘Light Şort Korse’, ‘Light Bodysuit Korse’, ‘Light Yüksek Bel Thong Korse’, ‘Light Elbise Korse’ seçeneklerinden oluşuyor.

SEAMLESS KOLEKSİYONU:

Şekillendirme ve toparlama sağlayan Seamless, yok gibi olan yapısı sayesinde gün boyunca rahat ve konforlu hissettiriyor. Cooling teknolojisi ile tasarlanan koleksiyon, yaz sıcaklarında bile serin tutuyor. Koleksiyonda ‘Seamless Slip Korse’, ‘Seamless Şort Korse’, ‘Seamless Elbise Korse’ ve ‘Seamless Atlet Korse’ bulunuyor.

PREMIUM SEAMLESS SHAPEWEAR KOLEKSİYONU:

Feminen ve cesur bir görünüm sağlayan bu koleksiyon, yüksek şekillendirici etkisiyle toparlar ve şekillendirir. Anında iki beden daha fit gösteren bu koleksiyon, düğün, davet, etkinlik gibi özel günler için mükemmel bir seçenek oluyor. Koleksiyonda, ‘Premium Seamless Bodysuit Korse’, ‘Premium Seamless Thong Korse’, ‘Premium Seamless Push Up Şort Korse’ ve ‘Premium Seamless Yüksek Bel Şort Korse’den Korse’ yer alıyor.

PREMIUM SHAPEWEAR KOLEKSİYONU:

Güçlü ve yüksek şekillendirici etkiye sahip, iki beden daha fit bir görünüm sağlayan Premium Shapewear Koleksiyonu her bedendeki kadına özel günler için mükemmel bir görünüm sağlıyor. Giyilmesi çok kolay olan koleksiyonda ‘Premium Bodysuit Korse’, ‘Premium Agraflı Bel Korsesi’, ‘Premium Bel Korsesi’, ‘Premium Şort Korse’ ve ‘Premium Slip Korse’ yer alıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>