>

KÜLTÜR-SANAT

“Yalnız Hayaller Kaldı” Filminin Galasına Yoğun İlgi!

Film, çok yakında vizyonda!
 
   
 
 
     

Yönetmenliğini Mehmet Ali Arslan’ın yaptığı, yapımcılığını Cevher Filmcilik’in üstlendiği Yeşilçam’ın ünlü isimlerinin genç oyuncularla bir araya geldiği merakla beklenen “Yalnız Hayaller Kaldı” filminin galası dün akşam Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Film ekibinin yanı sıra Nuri Alço, Selahattin Taşdöğen, Meral Orhonsay gibi Yeşilçam’ın efsane isimlerinin katıldığı gala da seyirciler yoğun ilgi gösterdiler.

Başrollerini Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları Mahmut Cevher ve Perihan Savaş ile son dönemin başarılı oyuncularından Ecem Baltacı’nın paylaştığı duygu dolu aile hikayesinin anlatıldığı filmde Açelya Elmas, Atılay Uluışık, Alican Ayas, Murat Yılancı ve Yeliz Bozkurt Üstündağ rol alıyor.

Emekli, karısını kaybetmiş ve dört çocuğuna büyük sorumluluk duygusuyla bakan bir babanın kızının hastalığıyla başlayan dramına ve onları bir arada tutma çabasına tanıklık edeceğimiz filmde organ bağışı ve gençlerin hayatlarını özgürce yaşama sürecinin etkileri de anlatılıyor.

Mahmut Cevher’in kaleminden Nimet Erdem’in senaryolaştırdığı öyküde hüzün, sevgi, acı ve umut dolu öykülerin gerçekçi bir temelde hayatı oluşturduğuna tanıklık edeceğiz.

33 yıl sonra bir araya geldiler…

33 yıl sonra tekrar bir araya gelen Perihan Savaş ve Mahmut Cevher'in yer aldığı, yapımcılığı ve özgün hikayesinin Cevher'e ait olan film, şimdiden sinemaseverlerde merak uyandırdı. Yeşilçam'ın efsane oyuncularıyla genç oyuncuları biraraya getiren film, gerçek hayatta da kuşaklar arası buluşmayı amaçlıyor.

HAYAT DEVAM EDİYOR…


“YALNIZ HAYALLER KALDI” Künye

Yönetmen: Mehmet Ali Arslan
Görüntü Yönetmeni: Halil İbrahim Çekiç
Yapımcı: Mahmut Cevher
Senarist: Nimet Erdem
Senaryo orijinal fikir: Mahmut Cevher
Müzikler: Burukan Kuş
Uygulayıcı Yapımcı: Sadık Deveci
Genel Koordinatör: Ayfer İncemen
Projeler Koordinatörü: Levent Aydeniz
Oyuncu Kadrosu:
Mahmut Cevher
Perihan Savaş
Ecem Baltacı
Açelya Elmas
Atılay Uluışık
Alican Ayas
Murat Yılancı
Yeliz Bozkurt Üstündağ
Selin Soytürk
Gözde Uçan
Bilal Yıkılmaz
Mine Kıvanç
Sevim Aydeniz
Nurhan Çalışkan
Onat Erkan
Dilruba Balbunar
Melisa Alagöz
Yavuz Pekdemir


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>