>

AŞK - CİNSELLİK

Herkes Kendini Mi Düşünüyor?

Cinsellikte her zaman kadın ve erkeğin istekleri farklı mıdır?
 
   
 
 
     

KADINLAR

VÜCUT ÜZERİNDE YEMEK YEMEK


Hemen hepimizin aklına 9.5 Haft' adlı filmde Kim Basinger ile Mickey Rourke'nin vücutlarının üzerlerine döktükleri bal ve sütlü sahnenin geldiğine kuşkum yok. Ama imrenerek izlediğimiz bu sahnede bazı sevimsiz gerçeklere yer verilmediğinin de farkındayız elbette. Örneğin, balın vücuda yapışması, kaşıntıya yol açması, istemediğimiz bölgelere akması ve kıyafetlerde leke bırakması gibi. Bizce besinlerin yeri vücudumuz değil, tabaklar olmalı. Ayrıca partnerimizin cildinin baldan bin kat daha tatlı olduğuna da bahse girebiliriz…

AŞK OYUNCAKLARI

İtiraf edelim, bazılarımız yatak odasında vibratör gibi aşk oyuncakları bulundurabiliyor, Aslında biz bu tür aşk oyunlarını tahrik edici değil, komik buluyoruz. Zaten, onları da zaman zaman gülelim, eğlenelim diye alıyoruz. Plastik kokan, hiçbir sıcaklığı olmayan bir materyal ne kadar çekici olabilir ki? Üstelik bu tür oyuncakların kullanım sırasında pillerinin aniden bitmesi gibi hiç de hoş olmayan dezavantajları da var.

KÜVETTE AŞK OYUNLARI

Küvette aşk oyunlarından keyif aldığımızı da kim söyledi? Büyük bir küvet veya jakuzinin içinde sevişmek ve çeşitli pozisyonları denemek elbette çok zevkli olabilirdi. Ancak minik küvetin içine sığmak ne mümkün. Üstelik işin içinde sevişirken sırtımızı musluğa çarpmak veya kayıp düşmek gibi riskler de var. Ama birlikte banyo yapmanın, sabunlanmanın ve minik aşk oyunlarının çok hoş olabileceği konusunda herhalde hepimiz hem fikiriz.

ERKEKLER

DOĞADA SEVİŞMEK


Doğada veya sokakta sevişmenin, hemen her erkeğin fantezisini süslediği doğru. Gerçek hayatta ise bu fanteziyi uygulamaya pek yanaşmıyoruz. Çünkü işin ucunda başımızın belaya girmesi gibi çok önemli bir risk var.

VÜCUDUNU SEVEN KADIN

Kadınlar, vücutları ne kadar güzel ve fit olursa olsun kendilerine mutlaka kusur buluyorlar. Oysa vücuduyla barışık bir kadından daha çekici ne olabilir ki?

EROTİK İÇ ÇAMAŞIRLAR

Kırmızı iç çamaşırın, dantel bir gecelik veya şık bir jartiyer takım... Hangi erkek yatakta bu tür iç gıcıklayıcı kıyafetlerden hoşlanmaz ki? Ama sanılanın aksine, erotik ürünler satan mağazalarda sergilenen tüylü veya ponponlu çamaşırların ise çekici değil, tam aksine komik buluyoruz. Deri veya naylondan oluşan takımların da bize basitliği çağrıştırdığını hemen söyleyelim.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>