>

AŞK - CİNSELLİK

İlişki Kişiliğinizi Test Edin

Şimdi İlişki kişiliğinizi test etmenin tam zamanı...
 
   
 
 
     

1- Kuaförünüz, saçınız için saatlerce uğraşmasına rağmen, sonuçtan hiç memnun değilsiniz. Memnuniyetsizliğinizi belli etmeyip, eve gider ve saçınızı kendi kendinize düzeltmeye çalışır mısınız?

2- Bir barda bütün bakışlar minicik bir etek giyen bir kıza yöneldi. Kendinizi tutamayıp, eteğini giymeyi unuttuğunu söyler misiniz?

3- Bir yetenek yarışmasında bazı katılımcılar jüri tarafından acımasızca eleştirildi. Onlar için üzülür müsünüz?


4- Bir iş arkadaşınız o gün çok şık olduğunuzu söyledi. Genelde kıyafet zevkinizi beğenmediğini mi düşünürsünüz?


5- Sevgilinizin işyerinde birçok güzel kadın var. İşyerindekilerle ne zaman eğlenmeye gitse, ona sürekli mesajlar atıp sizinle birlikte olduğunu hatırlatır mısınız?

6- Arkadaşınız, sevgilisinin onu aldattığım düşündüğünü söylüyor. Geçmişte de bu tür paranoyak fikirleri olmasına rağmen, anlatacaklarını dikkatle dinler misiniz?


7- Anneniz hayatında hiç cilt bakımı yaptırmadığını söyledi. Doğum gününde ona bir randevu almayı düşünür müsünüz?


8- Arkadaşınızla birlikte geçen ay spor salonuna gitmiştiniz. Hiç kilo veremediğini söyleyince, siz kilo verdiğinizi söylemezsiniz, çünkü onun üzülmesini istemezsiniz.


9- Eski sevgilinizin herkesin içinde sizi küçük düşürme alışkanlığı vardı. Buna itiraz eder misiniz, yoksa haklı olduğunu kabul mü edersiniz?


DEĞERLENDİRME


İLİŞKİ ÖZELLİĞİNİZ: DİNLEMEK


Olağanüstü bir dinleyicisiniz. Birisi size bir şey anlattığında, söylediklerini geçmişteki davranışlarından veya o anki ruh halinizden etkilenmeden dinlersiniz, ilişkileriniz genelde son derece sağlamdır, çünkü tartmadan yargılamazsınız ve anlık kararlarla hatalı davranmazsınız.


İLİŞKİ ÖZELLİĞİNİZ: EMPATİ

Bencil olmak doğal bir insan özelliğidir, ancak siz bunu ilişkiye fazla yansıtmamayı başaran ender insanlardansınız. Egoist davranmazsınız ve davranışlarınızın diğerlerinin duygularını ne şekilde etkilediğini daima düşünürsünüz. Yani tek kelimeyle, ideal bir sevgilisiniz.


İLİŞKİ ÖZELLİĞİNİZ: DEĞİŞİM

Değişiklik uzun süreli bir ilişki için gereklidir. Bu gruptaki insanlar değişime sıcak bakar ve ilişkide rutinden kaçınırlar. Her defasında yeni bir partner aramak yerine, mevcut ilişkinizi değişen beklentilerinize adapte etmeyi başarıyorsunuz. Değişimi doğal ve heyecan verici olarak değerlendirdiğiniz için, aldatmaya ihtiyacınız olmuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>