>

AŞK - CİNSELLİK

İlk Buluşmada Seks Olmalı Mı?

Erkekler için genellikle iki çeşit tek gecelik ilişki vardır. Birincisi...
 
   
 
 
     

Erkekler ilk buluşmada seks yapan kadının ucuz olduğuna inanırlar. Bu her zaman doğru demek değildir ve doğal olarak, eğer kadın ucuzsa, erkek de ucuz demektir.

Erkekler için genellikle iki çeşit tek gecelik ilişki vardır. Birincisi, uzun zaman için ilgili kalmayacağı ama kızın buna hazır olduğunu bildiği kızlarla, her iki tarafında seks istediği durumlarda. İkincisi, anında aşık olduğu kızlarla. İlk buluşmalarının çok parlak geçtiği, aralarındaki etkileşimin göz ardı edilemez olduğu kızlarla.

Eğer modern kız ilk buluşmadan tek gecelik bir ilişkiden daha fazlasını umuyorsa, işaretleri okumayı öğrenmelidir. Eğer ikiniz de sarhoşsanız, düşünmeden bir taksiye atlayıp eve giderek birlikte olursunuz. Ama bunun büyük bir aşk hikayesinin başlangıcı olacağını beklememelisiniz. Eğer ilk buluşmanız muhteşem geçiyorsa, birlikte gülüyorsanız ve birbirinizin gözlerine bakmaktan kendinizi alamıyorsanız gelecekteki kocanızla sevişiyor olabilirsiniz.

İlk buluşmanız ister gece yarısından önce bir barda, ister bir otobüs durağında, isterse de ertesi sabah sona ersin, eğer onu görmek istiyorsanız kalıcı bir etki bırakmalısınız. Belli ki inanılmaz bir şekilde anlaştınız. Ama veda zamanı her zaman biraz utanç vericidir. Giderken sizi arayacağını söylemelidir. Eğer yapmıyorsa bundan ikinci bir buluşma olmayacağı manası çıkmaz. Belki de bir ikincisinin gerçekleşeceğinin belli olduğunu düşünüyordur. Eğer kendinize güveniyorsanız sizi aramasını söyleyin, hesabı o ödediyse teşekkür etmeyi unutmayın. Tabi, ertesi gün bir postayla da teşekkür edebilirsiniz.

Modern bir erkek tekrar bağlantıya geçmek için ortalama üç gün bekler. Eğer ertesi gün ararsa, sizden gerçekten çok hoşlanmış demektir. Eğer üç günü geçirirse ya çok fazla oralı olmuyordur ya da daha iyi bir seçenek için bekliyordur, birden çok kızla çıkıyordur yani. Ya da artık sizinle ilgilenmiyordur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>