>

AŞK - CİNSELLİK

İnternet Diyetiyle İlişkiniz Tazelensin

Nasıl yani?...
 
   
 
 
     

İnternet, çevrenizdekilerle iletişiminizi taze tutması açısından mükemmel bir yöntem olabilir ama en yakınlarınızla ilişkilerinizi zedeleme ihtimalini göz ardı etmeyin. Acil durum önerilerimizi okuyun.

SEVGİLİNİZLE GÖRÜŞÜRKEN,

Her hafta düzenli olarak kendinize iki saat ayırın ve o iki saati internetten uzak, hafif ve dinlendirici programlarla değerlendirin. Örneğin sahilde yürüyüş yapıp dondurma yiyebilir ya da köpek gezdirebilirsiniz. ‘Eee, bugün ne yapıyoruz?’ türünde tembel mesajlaşmalar yerine, birbirinizi harekete geçirecek ‘Bugün ne yapacağımızı bilmek istiyorsan buraya gelip gözlerinle görmelisin’ diyebilirsiniz.

Mesaj ve çağrı almayı reddetmek de bir yöntem. Böylelikle iletişim için yüz yüze görüşmek durumunda kalmış olursunuz. Ve deneyebileceğiniz eski bir metot: Eskiden birbirlerine daha çok vakit ayırmak isteyen çiftler yatak odalarındaki televizyonu başka bir yere kaldırırlarmış. Siz de bu yöntemi laptopunuz için deneyebilirsiniz.

ARKADAŞINIZLA GÖRÜŞÜRKEN

Yoğun bir iş hayatınız olsa da, arkadaşlarınızı işinizin arasındaki küçük zaman boşluklarına sığdırabilirsiniz. Mesela öğlen yemeklerinizi masanızın basında yemek yerine, civarda çalışan bir arkadaşınızı arayıp yemek için buluşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşma ayarladığınız zaman, yapacağınız sohbetin ‘Ee, ne var ne yok?’ formatının ötesine geçmesini sağlayın. Hatta buluşma öncesinde kafanızda birkaç konu başlığı bile belirleyebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızsa ona sarılarak özlediğinizi hissettirmekten de çekinmeyin. Buluşmanız, yalnızca birbirinizi görmek ve haber almanın ötesinde, sizi duygusal olarak da yakınlaştıracaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>