>

MODA - STİL

Ayakkabıda kış modelleri...

O’Neill, bu kış dikkat çekici ve sıradışı ayakkabı modelleriyle herkesin gözlerini alamayacağı iddialı seçenekler sunuyor.
 
   
 
 
     
Farklı ve iddialı kış modelleri, herkesi önce ayağa baktıracak

O’Neill ayakkabı, düşman çatlatıyor

Spor giyimde değişimin öncüsü O’Neill, bu kış dikkat çekici ve sıradışı ayakkabı modelleriyle, dost, düşman herkesin gözlerini alamayacağı iddialı seçenekler sunuyor. O’Neill’ın 2004 Kış Ayakkabı Koleksiyonu, çizgisi ve renk alternatifleri ile tarzları farklılaştıran radikal bir tavır sergiliyor.

O’Neill, ayakkabı tercihi ile kişiliğini yansıtan tarz sahiplerinin karşısına, bu kış sınırları zorlayan sıra dışı modellerle çıkıyor. O’Neill’ın 2004 Kış Ayakkabı Koleksiyonu’nda, PVC tabanlı spor ayakkabılardan kar botlarına kadar her çeşitte, O’Neill kıyafetleriyle örtüşen zengin alternatifler yer alıyor.


Bu kış O’Neill ayakkabıların dış görünümü kadar, içleri de fark yaratıyor. Ayakkabının içi için, kürk, fırçalanmış deri, kadife, file gibi farklı malzemelerin kullanılması dikkat çekiyor.

O’Neill ile bu kış ayakkabı modası, bugüne kadar hiç olmadığı kadar renkli olacak. Işık yayan parlak kırmızılar, koyu sarı ve turuncular, giyimin tamamına canlı, enerjik bir görünüm katacak. O’Neill’in yeni modelleri, ayrıca 60’lı yılların stili farklı renk kombinasyonlarıyla erkek, kadın ve çocuklar için Sporting Shoplar’da yer alacak.

Sporting Shop Şaşkınbakkal : 0 216 363 90 98
Sporting Outlet : 0 216 499 01 99
Sporting Shop Ankara : 0 312 541 14 54
Sporting Shop Uludağ : 0 224 285 21 81
www.SportingShop.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>