>

AŞK - CİNSELLİK

Kadınlar Maço Erkek Mi Seviyor?

Kadınlar maço mu yoksa ince erkekten mi hoşlanır? İşte cevabı…
 
   
 
 
     

Bilim, bu konuda da hormonların belirleyici olduğunu gösterdi. Kadınlar yumurtlama döneminde maçoları daha çekici buluyor.

Yumurtlama dönemindeki kadınların erkeksi yüz hatları ve erkeklerin salgıladıkları kokulardan etkilendikleri biliniyordu. Albuquerque'deki New Mexico Üniversitesi'nde görevli bilim adamları, 20 yaşın üzerinde 232 kadını deneye tabi tuttu. Kadınlara, kimileri maço, kimileri daha kibar tavırlı çeşitli erkeklerin videoları gösterildi. Kadınlara hangi erkeklerle cinsellik yaşamak, hangi erkeklerle ise uzun bir ilişkiye girmeyi düşünebilecekleri soruldu.

CİNSELLİK SEÇENEĞİ

Yumurtlama dönemindeki kadınların hepsi, bedensel özelliklerini vurgulayan, göz teması kuran, kendilerini beğenen, rakiplerini küçümseyen, yani maço tavırlılarla cinsellik yaşamayı istediklerini söyledi. Öte yandan, ister yumurtlama döneminde olsun ister olmasın, tüm kadınlar güven telkin eden, kibar erkeklerle uzun vadeli ilişkiye girebileceklerini belirtti.

Kadının yumurtlama dönemindeyken maço erkeklerle birlikte olma isteğinin altında, doğanın neslin devamını sağlamak için icat ettiği bir oyun var. Bu 'oyun' sayesinde, çocuk doğurmaya hazır olduklarında, kadınların eşleri dışında erkeklerle ilişkiye girme ihtimali yükseliyor. 'Gözü başka erkeklere kayan' kadınların, 'potansiyel baba' seçenekleri artıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>