>

GÜZELLİK

Pore-Fection Serisi ile Cildiniz Tamamen Kontrol Altında...

Doğrudan satış sektörünün lideri AVON, cildinin her zaman temiz ve berrak olmasını isteyenlere “AVON Solutions” serisinden Pore-Fection ürünlerini öneriyor.
 
   
 
 
     
AVON “PORE-FECTION” ile arındırılmış bir cilde kavuşun

Seride yer alan üç ürün, cildin daha temiz, daha sıkı ve yağsız olmasını sağlıyor, cilde sivilcelere karşı destek veriyor...

Pore-Fection Mask (Gözenek Sıkıştırıcı Maske) ile cildi derinlemesine temizlerken, gözeneklerin görünümünün hafifletilmesine da yardım ediyor. Cildi yüzeyindeki ölü deri tabakasından arındırıyor.

Dermatolojik olarak test edilen Pore-Fection Mask hipoalerjeniktir.

Pore-Fection Cream Cleanser (Gözenek Sıkıştırıcı Krem Temizleyici) yağ emme özelliği ile bilinen beyaz kil içerir. Cildinizi kurutmadan temizler. Gözeneklerin görünümünün hafifletilmesine yardım eder.

Pore-Fection Moisture Lotion (Gözenek Sıkıştırıcı Yağsız Nemlendirici) ise yağ içermeyen hafif formülü ile cildi kurutmadan nemlendirir. Ciltteki parlaklığı gün boyu kontrol eden Pore-Fection Moisture Lotion, yağlı ve problemli ciltler için uygundur.

Bakımlı bir cildin en önemli göstergesi sağlıklı ve temiz olması. Böyle bir cilt için Pore-Fection ürünlerine sahip olmanız yeterli.

Ayrintili Görmek Için Resmin Üzerine Tiklayiniz...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>