>

AŞK - CİNSELLİK

Kadınların Fantezileri!

Erkek mi kadın mı daha çok fantezi kurar?
 
   
 
 
     

Bizce her ikisi de. Gelin hep birlikte kadınların kurduğu fantazilere göz atalım...

HAYALLERİMDEKİ YABANCI:

Pek çok kadın, gizemli bir yabancıyla karşılaşmanın, tutkulu bir aşk yaşamanın hayalini kuruyor.

PAYLAŞILAMAMA:

Pek çok kadın kendisine birden fazla erkeğin aşık olmasını hayal eder. Bu erkekler bir türlü onu paylaşamaz ve delicesine rekabet yaşanır.

PATRON BENİM:

Kadınlar bir erkeğin kendisine yalvardığını ve ona hükmettiğini hayal eder. Bu tür fanteziler genellikle malesef gerçekte böyle olmayan kadınların hayalidir.

PRENSES OLMAK:

Bir prenses kadar naif, korunmaya açık ve aşık olunası olmak çoğu kadının hayalidir. Doyasıya ilgi, koruma ve isteklerin sonsuz şekilde yerine getirilmesini kim istemez ki! Sabırla beyaz atlı prensi beklemek bu sebepten olsa gerek.

PATRON SENSİN:

Bazı kadınlar günlük yaşamda veya yatakta neyi nasıl yapmaları gerektiğini söyleyen bir erkek hayal eder. Biraz mazoşist bir tutum olsa da, yönetimi erkeğe vermeye gönüllü kadınlar var.

YATAKTA EN İYİ OLMAK:

Kadınlar çoğu zaman farklı fantezilerle partnerini çıldırttığını hayal eder. Erkeğin ondan başka bir şey düşünemez hale gelmesi egosunu, gururunu okşar.

STRİPTİZCİ OLMAK:

Bazı kadınlar striptiz yaparak partnerini baştan çıkarmayı hayal eder. Öğretmen, hemşire, garson, sekreter gibi bilinen senaryolarda başrolde yer almak ister. Ancak gerçekte mesleklerde çalışanların çok saygın kişiler olduğunu akıldan çıkarmayalım. Kadınların bu fantezisi bazı erkekler tarafından gerçekle karıştırılabilir. Bunu düşünen kadınların bıçak sırtında hareket ettiğini de hatırlatalım.

KISKANILAN BİR ERKEĞE SAHİP OLMAK:

Başrolde istenilen bir erkek ve kadınlar. Bu kadınların arasında sıyrılıp dikkat çeken gizemli, seksi ve tutkulu bir kadın figürü. Bu da kadınların hayalindeki diğer bir fantezi!

KADIN KAHRAMAN:


Aşık olduğu erkeğin bilmediği bir başka kadın. Gerçekte zayıf, kırılgan olan bu kadın aslında dünyayı kurtaran, sevdiği erkeği koruyan ve gözeten bir kadına dönüşüyor. Erkeklerin de korunmaya ihtiyacı olabilir öyle değil mi?

TEK GECELİK BİRLİKTELİK:

Kadınların sıkça kurdukları fantezilerden biri hoşlandıkları biriyle tek bir gün çılgınca bir gece yaşamak ve bir daha görüşmemek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>