>

AŞK - CİNSELLİK

Kar Yağışı ve Soğuklar Aşk Trafiğini Hızlandırıyor

Türkiye’nin birçok bölgesi son bir haftadır yoğun kar yağışının etkisi altındayken, evlerinden çıkamayan çok sayıda kişi de internette aşk arayışına hız verdi.
 
   
 
 
     

15 yılda yüzbinlerce çifti buluşturan Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu Siberalem’de aşk arayanların sayısı, son bir haftada geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 12 arttı. Binlerce kişi evde kar keyfini yeni aşklara yelken açarak çıkardı.

Sosyal hayatımızı sınırlayan kış soğukları, çoğu zaman yeni insanlarla tanışmak ve sıcak ilişkiler kurmak için iyi bir fırsat sunuyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde son bir haftadır etkili olan yoğun kar yağışı yollarda trafiğin kilitlenmesine yol açsa da, internette aşk trafiğini hızlandırdı. 2 milyon aktif üyeye sahip Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu Siberalem’de aşk arayanların sayısı, kar yağışının etkili olduğu son bir haftada geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 12 arttı. Siberalem kullanıcısı binlerce kişi evde kar keyfini yeni aşklara yelken açarak çıkardı.

16 Şubat Pazartesi gününden itibaren hem Siberalem.com’u hem de Siberalem’in mobil uygulamaları iOS ve Android’i kullananların sayısı önceki haftaya göre yüzde 6 artış gösterdi. Veriler, kar nedeniyle evde kalmayı tercih eden ya da işe gidemeyen birçok kişinin Siberalem’de daha çok vakit geçirme olanağı bulduğunu ortaya koydu. Siberalem’e yeni üye olan ya da uzun bir aradan sonra yeniden Siberalem’e girenlerin sayısı son bir haftada önemli oranda arttı. Ayrıca normalde internette aşk trafiğinin akşam saatlerine göre daha yavaş olduğu gündüz saatlerinde de Siberalem’de trafik geçen hafta oldukça yoğundu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>