>

MODA - STİL

Yeni tutkunuz Faith!

40 yıllık marka olan Faith’ten, ‘Yeni Yıl’da Ayaklarınıza Sihirli ve Parlak Bir Dokunuş
 
   
 
 
     
Faith’ten, ‘Yeni Yıl’da Ayaklarınıza Sihirli ve Parlak Bir Dokunuş

Yıl 1964… Dünyada twiggy’ler, bob’lar, mini etekler çok moda… Gelecekte ayakkabı modasına imzasını atacak olan Faith doğuyor… Sonra trend, parlak yüksek topuklar… Moda akımları değişirken ayakkabı modasını Faith tutkusu sarmaya başlıyor… Yıllar akıp giderken punk, grunge ve mücadeleci bir kadın ruhunu yansıtan akımlar modayı etkisi altına alıyor… Faith, her yeni yılda daha da tutkulu, eğlenceli, özgür ve iddialı.

Kendine güvenen, dinamik, özgür ve eğlenceli kadının kendini ifade ediş biçimidir Faith… 40 yıl boyunca dünya modasını ayağınıza getiren ve ilk mağazasını Metrocity Alışveriş Merkezi’nde açarak Türkiye’ye adım atan Faith, yeni yılda da ayakkabı tutkunuzun adı oluyor!

Seksi stilettolardan kovboy çizmelerine, spor alternatiflerden, babetlere, diz altı botlara ve sivri topuklu çizmelere kadar en iyi ve en yeni tasarımlara imzasını atan Faith ile yılbaşı gecesinin en göz kamaştıran ve cazibeli kadını siz olabilirsiniz. Yılbaşında Faith’in muhteşem koleksiyonundan sihirli ve parlak bir dokunuş ile ayaklarınızı ödüllendirmeyi ihmal etmeyin! Üstelik yılbaşına özel %50’ye varan Faith indirimlerini de sakın kaçırmayın!


Ayakkabıda tutkunun yeni adı Faith’ten 2005 yılına özel koleksiyon
Kış mevsimine özgür, sıcak ve dinamik dokunuşlar katmak için, Faith, size birbirinden değişik ve rengarenk çizme, ayakkabı ve çantalar sunuyor. Yeni sezonun trendi, 1960’ların esintilerini yansıtıyor. Seksi stilettolar, yumuşacık babetler, kovboy çizmeleri, sivri topuklu çizmeler, içi kürklü botlar ve kelebek şeklindeki süsler, çiçekler ve kalın şeritlerle detaylandırılan ayakkabılar yeni yıla damgasını vuruyor. Bu yıl, pembe, kiraz kırmızısı, kahverengi, klasik siyah, sarı ve yeşillerin yılı olacak…

Faith koleksiyonunun bir parçası olan ve özellikle moda tutkunlarının koleksiyonu olan Faith Solo, ışıltı ve farklılık arayanlara hitap ediyor. Faith Solo’nun size ilham veren sivri ve küçük topuklu ya da topuksuz muhteşem ayakkabıları, ışıltılı yılbaşı gecenizde, sevdiklerinizle geçireceğiniz muhteşem partide size eşlik edebilir.

Faith Solo tutkunları arasında Beyoncé, Denise Van Outen, Natasha Beddingfield, Caprice, Cat Deeley, Charlotte Church, Sugababes ve Rachel Stevens gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>