>

AŞK - CİNSELLİK

Kovala beni!

Bir kadın için bir erkeğe kalbinin kapılarını açmak zordur. Fakat kadın bir kez o özel kapıyı açtığını erkeğe belli ederse erkek de o kişinin kalbine giden anahtarı bulduğuna inanır.
 
   
 
 
     
Erkekler kafalarına koyduklarını yapma konusunda çok marifetlidir. Kendine yeteri kadar güvenen, bakımlı ve zamanlamayı iyi yapan her erkek istediği kadının aklını çelebilir. Bir kadın için bir erkeğe kalbinin kapılarını açmak zordur. Fakat kadın bir kez o özel kapıyı açtığını erkeğe belli ederse erkek de o kişinin kalbine giden anahtarı bulduğuna inanır. Kadının kalbini kazandığını hissettiği an erkeğin kendine olan güveni artar. Kız arkadaşıyla ilk kez buluşan bir erkeği düşünün. Onu etkilemek için elinden geleni yapacak ve bunu yaparken de heyecandan eli ayağına dolanacaktır. Fakat ilişki ilerledikçe birlikte olduğu kadının kalbinin anahtarına sahip olan adam artık kız arkadaşının yanında daha rahat davranacak ve kendine olan güveninin verdiği coşkuyla sevgilisine yaklaşacaktır. Beraber olduğu kadının kalbini kazandığını düşünen erkeğin kız arkadaşının yanında daha çok kendisi gibi davranacağına değindik.

Peki erkekler beraberliklerinin ilk günlerinde henüz yatağa girmeden sevgililerine nasıl davranır?

Birçok erkek kız arkadaşıyla sevişmeden önce onun kulağına tatlı sözler fısıldayarak ya da ona ne kadar güzel olduğunu söyleyerek onu etkileme yoluna gider. Daha sonra beklenen sevişme gerçekleştiğinde erkek, özellikle de orgazm sonunda derin bir sessizliğe gömülür. Biz insanlar birşeyi elde edinceye kadar elimizden gelen herşeyi yapar, onu elde ettikten sonra da o nesneye olan tüm ilgimizi yitiririz. Bu bağlamda erkekler için ‘kovalama’ aşaması ‘yakalama’ aşamasından çok daha keyiflidir. Fakat sevdiğiniz kadının kalbinin anahtarını aldıktan ve daha sonra onunla çok özel bir yakınlaşma yaşadıktan sonra onun kendini iyi hissetmesini istiyorsanız onu mutlu edecek sözler söylemelisiniz, tıpkı yatağa girmeden ona söyledikleriniz gibi. Sevdiğiniz insanla ilişkiyi yürütmeye çalışmak, başka bir sevgili bulmaya çalışmaktan daha az yorucu bir iştir. Kız arkadaşınıza onu sevdiğinizi ve önemsediğinizi göstermek için seviştikten sonra ona söyleyebileceğiniz şeyleri şöyle sıralamamız mümkün.

- Onunla birkaç dakika önce yaşadığınız şeyler hakkında konuşun. Ona sevişirken hangi hareketinden hoşlandığınızı anlatın. Onun da size anlatmasını sağlayın. Beğenmediğinizi söylediğiniz her hareketin üzerine yapmasından hoşlandığınız üç şeyi sayın. Böyle bir konuşmayla ona kendini rahat hissettirebilirsiniz.

- Ona karşı olan hislerinizi söyleyin. Eğer sevgilinize karşı kalıcı duygular beslemiyorsanız ona ‘seni seviyorum’ demek zorunda değilsiniz.. Eğer hiçbirşey hissetmiyorsanız bu hissinizi kendinize saklamanız en iyisi.

- Yaşadığınız seks sizi çok fazla tatmin etmemiş olsa da ona duygularınızı açın. Erkekler seviştikten sonra genelde pozitif bir havaya bürünür. Bu olumlu duyguları onunla paylaşmaktan çekinmeyin.

Yukarıda saydığımız noktaları konuşmak sadece beş dakikanızı alacak. Bu kısacık süre içinde kendinizi iyi ifade ettiğiniz ve kız arkadaşınızla duygularınızı dürüstçe paylaştığınız için ilişkiniz bir adım daha ileriye gidecek ve ikiniz de bu anlayışlı ve açık tavrınız yüzünden bir sonraki sevişmenizden çok daha fazla zevk alacaksınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>