>

AŞK - CİNSELLİK

Aşkın Düşmanı Bir Tane Değil

Aşkın büyüktür, engel tanımaz dense de aşkın da büyük düşmanları vardır. Bazen aşk da bu düşmanlara yenik düşebilir... İşte düşmanlardan bir kaçı...
 
   
 
 
     

Tembellik: Ayağınızda pembe peluş terlikleriniz, üzerinizde eşofmanınız , yüzünüzde avokado maskeniz olduğu halde kendinize bir bakın. Sizi bu halde görse etkilenir miydi? Mümkün değil. Onun yanında rahat olmakla kendinizi bırakmak arasından ince bir çizgi vardır. Penye gecelik yerine giyilen dantelli iç çamaşırları veya haftada bir gidilen nezih bir akşam yemeği, aranızdaki gizemi artırır.

Kıskançlık: Kıskançlık hissi, onun sevgisini hak etmediğinize dair derin bir korkunun dışa vurulmuş halidir. Başka bir kadına ilgi gösteriyorsa bağırıp çağırmayın ya da ortalığı birbirine katmayın. Kulağına baştan çıkarıcı sözler fısıldayın, ona acımasızca kur yapın. Böylece ilgisinin size kaymasını sağlayarak kendinizden şüphe duymanıza yol açan yıkıcı hislerden kurtulacaksınız.

Annelik: Kıyafetleri darmadağın yerde ve siz topluyorsunuz. Erkek arkadaşınıza annelik yapmanın tehlikesi, büyümek istemeyen küçük bir çocukla kalıcı bir ilişki kurma çabanız… Sonra da sorumluluk alabilen bir adam istediğinizde büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğrayacaksınız. O ise, sizdeki değişikliği şaşkınlıkla karşılayacaktır. Sevginizi ona hanım evladı gibi davranmaktansa, duygularınızı sözcüklere dökerek gösterin. Tabii ki kendi ihtiyaçlarınızı da dile getirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>