>

AŞK - CİNSELLİK

Her Sonun Başlangıcı Vardır

Bir ilişkiyi bitirmek herkes için zordur. Bu kararı verdikten sonra bavul toplayarak gecenin bir yarısı o uyurken evden ayrılmak sadece filmlere özgü bir sahnedir aslında.
 
   
 
 
     

AYRILIĞIN BÜTÜN SORUMLULUĞUNU ÜZERİNİZE ALIN

Ondan ayrılmak istediğinizi söylediğinizde bunun sadece sizin kararınız olduğunu söyleyin. Herhangi bir şey için asla onu suçlamayın. Bu ilişkide doyurulmayan istekler size ait bunu unutmayın.

ONA HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİN

Ondan ayrılmak istediğinizi söylerken herşeyin sevgi ve saygı çerçevesi içinde olmasına özen gösterin. Onunla konuşurken ilişkinize dair hiçbir soru işareti bırakmamaya gayret edin ve yaşadığınız tüm o güzel günler için ona teşekkür edin. Eğer size kızarsa ve sizinle tartışmaya başlarsa konuşmayı çok fazla uzatmayın, aksi takdirde kırıcı olabilirsiniz.

BU İŞE KİMSEYİ KARIŞTIRMAYIN

Ondan kesin olarak ayrılmadan önce böyle bir düşünceniz olduğunu ailenize ya da arkadaşlarınıza söylemeyin. Bu sizinle onun arasında olan çok özel bir mevzu. O yüzden ayrıldıktan sonra da çevrenizde anlatmak istediğiniz insanlara sadece çok önemli detaylardan bahsetmenizi öneririz.

ÖZEL BİR GÜNDE ONDAN AYRILMAYIN

Yıldönümünüzde, onun doğumgününde ya da sevgililer gününde ondan ayrılmaya kalkmayın. Bu kararınızı ona söylemek için daha uygun bir gün seçin. İkiniz için özel olan bir günde ona ayrılmak istediğinizi söylerseniz onda belki de sonsuza kadar kapanmayacak derin yaralar açabilirsiniz.

ÖZEL EŞYALARINIZI GERİ ALIN

Ayrılmadan önce onda kalan özel eşyalarınızı bir şekilde onun evinden alın. Ayrıldıktan sonra o eve gitmek ve eşyaları toplamak size de en az onun kadar acı verecektir. Sevgilinizin sizde kalan eşyalarını ise bir kutuya yerleştirerek ayrılma kararınızı söyledikten sonra bu kutuyu ona verebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>