>

AŞK - CİNSELLİK

Sizi Aldattı Peki Şimdi Ne Olacak?

Bu kaçamaklar asla affedilmez!
 
   
 
 
     

Onu affetmeli mi, yoksa terk etmeli misiniz? Aşağıdaki sorular durumu anlamanıza ve karar vermenize yardımcı olacak.

BİR GECELİK MİYDİ, YOKSA DAHA UZUN BİR İLİŞKİMİYDİ?

Hangisi olursa olsun, size sadakatsizlik yaptığını sakın aklınızdan çıkarmayın. Bir geceden fazla süren bir ilişkiyse, arkanızda bırakmanız çok daha zor olacaktır.

BİRBİRİNİZE SADIK KALMAK İÇİN KARŞILIKLI SÖZ VERMİŞ MİYDİNİZ?

İlişkiniz uzun zamandır devam ettiği halde birbirinizle tek eşli bir ilişki yaşayacağınız hakkında hiç konuşmadıysanız, sizi aldattığının farkında bile olmayabilir.

BUNUN NE KADAR ÖNEMLİ BİR OLAY OLDUĞUNUN FARKINDA MI?

Sizi ne kadar üzdüğünü anlamasını sağlamanız gerekiyor. Sıradan bir özür yeterli olmayacaktır ama onun gerçekten üzüldüğünü ve sizi anladığını hissediyorsanız, kendisini sizin yerinize koyuyor ve durumu düzeltmeye çalışıyordur.

HER ŞEYİ DÜZELTMEK İÇİN YETERİNCE İSTEKLİ Mİ?

Bir daha böyle bir şeyin yaşanmayacağını, sizi kaybetmek istemediğini ve güveninizi kazanmak için ne gerekiyorsa yapabileceğini söylemesi çok önemlidir. Ama aldatmayı önemsemiyorsa bu iyi bir işaret değildir.

BUNUN DIŞINDA İLİŞKİ YOLUNDA GİDİYOR MUYDU?

Eğer birlikte eğleniyor, size saygı duyduğunu hissediyor ve iyi bir insan olduğunu düşünüyorsanız, ona bir şans daha vermenize değer. Ama zaten sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız veya sizi daha önce de aldattığından şüpheleniyorsanız, bir kere daha düşünün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>