>

MODA - STİL

Morgan ilkbahar/yaz 2004

İlkbahar / Yaz 2004 sezonunu dişilik sezonu olarak ilan eden Fransız markası Morgan, koleksiyonlarını mağazalarında satışa sundu...
 
   
 
 
     
Morgan'dan Feminen Çizgiler

Şık ve feminen çizgileriyle tüm Türk kadınlarının ilgisini çeken Fransız markası Morgan, 2004 yazının ilkbahar ve yaz koleksiyonlarını mağazalarında satışa sundu.

İlkbahar / Yaz 2004 sezonunu dişilik sezonu olarak ilan eden Morgan koleksiyonunda 1950’li yılların ağırlığı fark ediliyor. Birer Brigitte Bardot veya Marilyn Monroe kadar dişi olan Morgan kadını önümüzdeki ilkbahar ve yaz da alabildiğine şık, cüretkar ve eğlenceli.

Uçuşan puantiyeli elbiseler, kışkırtıcı renklerle bezenmiş fularlar, kiraz, yıldız ve serpme çiçeklerin kullanıldığı gruplar koleksiyona hakim. Fiyonklar; kısa firfırlı eteklerde, elbise askılarında ve baskılarda karşımıza çıkıyor. Cüretkar kruvazelerin içine giyilen iç çamaşırı detaylı dantel atletler ise çok şık.Koleksiyonun “Masculin Feminin” grubunda ana renkler siyah beyaz ve kırmızı. İnsanı sıcak yaza davet eden “Barbie Kennedy” grubunda ise floresan renkleri, pembe, su yeşili, sarı ve turkuaz hakim.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>