>

DEKORASYON

Koleksiyon’dan yeni bir yatak Sodade

Koleksiyon’un en son tasarımlarından Sodade, hem yatak başı, hem kitaplık hem de çekmece olarak çok işlevli bir seçenek sunuyor.
 
   
 
 
     
Koleksiyon’un 2005-2006 ev tasarımlarından Sodade, yatağı sadece uyumak için değil, dinlenmek için de uygun bir platforma dönüştürüyor.

Yatak başı, bu tasarımda bilindik işlevinin ötesinde, kullanıcısının zevk ve alışkanlıklarına göre düzenlenen raf/kitaplık/çekmece olarak da karşımıza çıkıyor. Başucu kitapları, cd ler, ya da sürpriz bir anda verilmeyi bekleyen özel bir hediyeyi saklamak için ideal bu çekmeceler, Sodade’ın endüstriyel altyapısının ipuçlarını veren mekanizması ile tek bir harekette sessizce kapanıyor.

180 ve 160’lık iki boyu bulunan Sodade, mekanın ve kullanıcısının ihtiyacına göre farklı kaplama ve kumaş seçenekleri de sunuyor.


Koleksiyon Mobilya, yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen “yüksek kalitede mobilya tasarımı” anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan bir tasarım firması.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>