>

AŞK - CİNSELLİK

Mutlu bir aşk için öneriler...

Aşkınız sönükleşmeye, eski güzel duygulardan eser kalmamaya mı başladı? Onunla tekrar ilk günlerinize dönmek ve heyecan dolu bir ilişki yaşamak ister misiniz?
 
   
 
 
     
Heyecan dolu bir ilişki yaşamanız için kısa bir rehber...

Kaçamak yapın: Hayat rutininizden bir günlük bile olsa kaçın. Bu kaçamak için hiçbir plan yapmayın, arabanıza binin rasgele bir yöne doğru yola çıkın. Bu tür kaçamaklarda konfor aramayın. Haydi, beklemeyin ve bir gün için kimliğinizi kaybedin hayatınızı dolu dolu yaşayın!

Hayal kurun: Gazete sayfalarını karıştırın ve satılık olan pahalı villaları tespit edin. Sonra sevgilinizi alın ve kendinizi zengin bir ailenin çocukları olarak tanıtıp, alıcı gözüyle o evleri dolaşmaya gidin. O evleri gezmek sizi heyecanlandıracak, hem de sevgilinizle suç ortağı olmak heyecanınızı daha da artıracak.

Lunapark turu: Size en yakın Lunapark'a gidip, orada ne varsa, bütün eğlenceli makinalara binin. Kendinizi 16 yaşındayken olduğunuz kadar enerji dolu hissedeceksiniz ve bu heyecan yatak odanıza da yansıyacak.

Sadece ikiniz: Bütün programlardan vazgeçin, saatinizi bir yere kaldırın, kıyafetlerinizin olduğu odayı kilitleyin ve bütün zamanınızı birbirinize ayırın. Filmler kiralayın, birbirinize masajlar yapın, birlikte duşa girin, yemek yapmayıp hep dışardan yemek ısmarlayın. Belki evde kapalı kalmak size korkunç gelebilir, ama bu şekilde yalnızca sevgilinizi düşündüğünüz o başlangıç zamanını hatırlayacaksınız.

Onu kaçırın: Gözlerini bir eşarpla bağlayın, arabaya bindirin ve birkaç kez tur atıp iyice kendini kaybetmesini sağlayın. Yönünü anlamayacak duruma geldiğinde, ona sürpriz yapın ve en sevdiği restorana veya ikiniz için oda ayırttığınız bir otele götürün. Eskiden beri gittiğiniz bir yer olsa da, bu kaçırma oyunu o yeri yepyeni kılacak ve daha önce tatmadığı bir heyecanın tadına varacak.

Sizi giydirsin: Akşama giyeceğiniz kıyafetleri seçmesine ve sizi giydirmesine izin verin. Korkmayın, sizi çirkin giydirmez, ne de olsa kendi dolabınızdan kıyafet seçiyor. Aşkını giydirmek ona müthiş heyecan verecek, sanki sizi yeniden yaratıyormuş gibi hissedecek.

Afrodizyak yiyin: Bunu kendi mutfağınızda da, dışarıda da yapabilirsiniz. Cinsel gücünüzü arttıracak şeyler neler mi? İstiridye, avokado, kavun, çikolata, ballı yiyecekler, çikolata soslu ve kremalı dondurmalar. Sevgiliniz size minnettar olacak!

Elma gibi ısırın: Bir ısırışla birkaç gün boyunca sizin ne kadar ateşli olduğunuzu hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bu eski bir oyun mu? Olsun, siz de nostaljik takılın. Onun yalnız sizin olduğunu hatırlatın. Damgalanmış bir insan olmaktan büyük zevk alacak.

Seranat sürprizi: Sesim kötü demeyin, aşk şarkıları söylediğinizde sesiniz güzel olsun olmasın sevgilinizi çok etkilersiniz. Sözlerini beğendiğiniz bir aşk şarkısını ezberleyin ve sevgilinizin gözlerine bakarak onu söyleyin. Duygularınızı dışa vurmanızdan çok etkilenecek, hem de onu ne kadar sevdiğinizi bir daha kanıtlamış olacaksınız.

Rekabet şart: Ara sıra aynı tarafta değil, çizginin karşı tarafında olmak çok daha faydalı. Cezalı oyunlar oynayın. Cezalarınız mutlaka seksi olsun ama! Örneğin tavla veya kâğıt oynayın, kaybedenin cezasını önceden konuşun. Kaybeden diğerine iki saat boyunca masaj yapmakla mahkûm olabilir veya bir gün için diğerinin aşk kölesi olabilir.


© COPYRIGHT 2008 COSMOTURK, All Rights Reserved. COSMOTURK'teki özel haberleri kaynak göstermeden izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>