>

AŞK - CİNSELLİK

Önce mutfak, sonra yatak

Yemek yaparken sergilediği tavırlar sevgilinizin ne kadar uzlaşmacı, ne kadar inatçı, ne kadar sakin olduğunu gösterir. Aman unutmayın! O erkek sizi farklı şekilde de görebilir.
 
   
 
 
     
Erkekler bize karşı ellerinden geldiğince kapalı, güç ve karmaşık olmaya çalışırlar. Ama bilmezler ki giyinişleri, oturuşları, gülüşleri, içki içişleri, sigarayı tutuşları bile onlar hakkındaki tüm ipuçlarını bize verir. Onları anlamanın en basit yolu, yaşam tarzlarına anlam vermektir. Belki çok basit gibi görünebilir ama mutfaktaki düzeni, tavırları bize onu kolayca anlatabilir.

Gelenekçi bir mutfak... Annelerimizin mutfağından tanıdığımız gelenekçi eşyalar... Basit sahanlıklar, pirinç havanlar, toprak güveçler, tahta kaşıklar...

Bu mutfağın sahibi kendisine oldukça güvenir. Hiçbir konuda iddiası olmayan, emin, mağrur bir erkektir. Kadınlarla kurduğu ilişkilerde memnun ve mutludur. Mutlaka sizinle olmaktan zevk alır. Sizinle mutfağında ve hayatında her şeyi paylaşabilir. Yemek yapma konusunda kendisine çok güvenir ve hazırladığı yemekleri, büyük bir zevkle size sunar. Sizin için doğru bir seçim sayılabilir.

Şişelerle dolu bir mutfak!

Hemen hemen bütün erkekler içki içmeyi severler. Onlar için içki içmek, kendilerini bir şekilde ispatlamanın yoludur. Mutfağı içki şişeleriyle dolu bir erkeğin ya alkolle başı derttedir ya da evini habersiz basan arkadaşları vardır. İçki şişelerinin etiketlerine mutlaka bakmalısınız. İthal içecekler size burjuva bir aydını işaret eder. Cool takılırlar, kaliteyi severler. Kaliteli yemek ve içki onun için önemlidir. Özgün ve esprili bir kişilikleri vardır. Özgürlüklerine düşkündürler. Alkol sevmiyorsanız ondan uzak durun.

Düzenli ve özenli bir mutfak!

Buzdolabının kapağını açıyorsunuz; her şey gayet düzenli ve özenerek yerleştirilmiş. Yemek tencerelerinin kapakları kapalı, sebzelik taze sebzelerle doldurulmuş, kahvaltılıklar itina ile saklanmış. Çok iç açıcı bir görüntü olsa gerek... Böyle bir erkeğin mutfağında, açıkta bırakılmış tek bir yiyecek bulamazsınız. Aradığınız her şeyi bu mutfakta kolayca bulabilirsiniz. Bu mutfağın sahibi, sakin bir aile yaşantısını seven, günün büyük bir kısmını evde geçiren bir kişiliğe sahip. Dengeli yaşamayı, huzurlu ve düzenli olmayı severler. Evlerinde konuk ağırlamak onlar için eğlenceli ve dinlendiricidir. Düzenli bir aile yaşamını düşleyen kadınlar için eşsiz bir partner...

Her şey darmadağınık!

Açılmış meyve suyu kutuları, bayatlamış ekmekler, bulaşıklar... Bir de buzdolabını açmayı deniyorsunuz ama hata yapıyorsunuz. Haftalar öncesinden kalmış çürük sebze ve meyveler, artık yemekler! Böyle bir mutfağa sahip olan bir erkekten pek fazla bir şey beklememelisiniz. Sağlıklı beslenmeyle ilgili her şeyi bildiği halde, o yine bildiğini okumak taraftarıdır. Kendi bildiği gibi yaşamayı sever. Hayatına karışılmasından hiç hoşlanmaz. Onu asla değiştirmeye çalışmamalısınız. Onu bu şekilde kabul ederseniz, biraz inatçı olmasına karşın, onunla eğlenceli bir birliktelik geçirebilirsiniz.

Tam takır kuru bakır

Gününün büyük bir kısmını dışarıda geçiren bir erkeğin alış-veriş için vakti yoktur. Mutfak raflarının ve buzdolabının boş olması onu rahatsız etmez. Yaşamayı severken, kent yaşamının hızı içinde kendini kaybetmişken, bir de alış-veriş ile zaman geçiremez. Böyle bir erkek sizin üstleneceğiniz görevlerle hayatını sürdürmeye çalışabilir. Çünkü onun için kolaya kaçmak yaşam tarzı olmuştur. Onu, bu durumlarda uyarmazsanız, zamanla her şey sizin için daha da güçleşebilir. Onun alış-verişini yapmak, yemeğini pişirmek zorunda kalabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>