>

AŞK - CİNSELLİK

Onu Çılgına Çevirmek Bu Kadar Basit

İşte yatak odasında onu çılgına çevirecek şeyler...
 
   
 
 
     

• Dolabı kendi eşyalarınızla o kadar çok doldurmuşsunuz ki, sevgilinizin boxerını koyacak bir boşluk bile bulması mümkün olamıyor.

• Odanın her tarafını kokulu mumlarla donatmanız, çok hoş bir fikir olmayabilir. Pek çok erkek yasemin kokusunu, göz yaşartıcı gaz kadar rahatsız edici bulur.

• Çocukluğunuzdan kalma pelüş oyuncaklarınızdan vazgeçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak erkekler, yatak odasının başrol oyuncusunun, oyuncak bir ayı olması fikrinden pek de hoşlanmazlar.

• Özenle seçip aldığınız rengarenk yastıkları yatağa dizmeniz size dekoratif gelse de, ona yatağa girmek için aşması gereken engeller olarak görünecektir.

• Astığınız, siyah-beyaz sevimli çocuk posterlerini belki de duvardan indirmenin vakti gelmiştir Sevgilinizle çekilmiş bir fotoğrafı asmaya ne dersiniz?

EN BÜYÜK YATAK ODASI SAVAŞLARI


Neredeyse her çift uykuya bağlı bazı sorunlar yaşarlar. İşte bu sorunların en yaygınları için bazı çözümler;

O: Yatağa uzandığı anda uykuya dalıyor

Siz: Yatağa uzanıp sohbet etmekten hoşlanıyorsunuz


Yatakta sohbet etme ihtiyacınız, ilişkinizde iletişim yoksunluğu hissettiğiniz anlamına geliyor olabilir. Ondan, yatağa normalden daha erken gelmesini isteyin. Böylece 10 dakika bile olsa birlikte vakit geçirebilirsiniz. Bu zamanı hafif ve eğlenceli tutun, daha ağır konuları ise gündüze bırakın.

O: Uyandığında huysuz ve iletişim kurulması imkansız oluyor.

Siz: Uyandığınızda hayat dolusunuz ve güne başlamaya hazırsınız.


Bir ponpon kız edasıyla karşısına dikilmektense, onun keyfi yerine gelene kadar uzak durmak en iyisi Siz de bu süreyi kahvaltı hazırlamak ya da koşuya çıkmak için kullanabilir, böylece sahip olduğunuz pozitif enerjiyi tüm güne yayabilirsiniz.

O: Çalar saatin kontrolünü elinde tutmakta ısrar ediyor.

Siz: Bunu çok rahatsız edici buluyorsunuz.

Eğer sizden erken kalkması gerekiyorsa, bunu yapması doğaldır. Eğer aynı saatte kalkıyorsanız ama yine de çalar saati kendi tarafında tutuyorsa, onu uyandırabileceğiniz konusunda size güvenmiyor demektir. O zaman bundan bir eğlence yaratabilirsiniz. Saatin kimin tarafında duracağına oyun oynayarak karar verin.

O: Yorganı sürekli kendi tarafına çekiyor

Siz: Kendi tarafınıza geri çekmek zorunda kalıyorsunuz


Öncelikle bunun kişisel olmadığını bilin çünkü birinin uykusunda yaptığı şeyler kasti değildir. Eğer sırf bu yüzden onun bencil ya da düşüncesiz olduğunu düşünüyorsanız, bunun nedeni büyük ihtimalle çarşafları sizden çalıyor olması değil, günlük hayattaki davranışlarının böyle olduğunu düşünüyor olmanızdır.

GERÇEK SORUNUN FARKINA VARIN

O: Uykusu gelene kadar ayakta kalıyor

Siz: Yatağa gelmesini istiyorsunuz


Sevgiliniz büyük ihtimalle geceleri yapacak daha iyi şeyler varken, uyuyarak vakit kaybetmek istemiyor. Siz ise bu yüzden kendinizi ihmal edilmiş hissediyor olabilirsiniz. Ona karşı dürüst olun, ihtiyaçlarınızı ve ondan beklentilerinizi açıkça dile getirin ve sevgilinizden haftanın hiç değilse bazı geceleri birlikte rahatlamak için yatağa erken gelmesini isteyin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>