>

AŞK - CİNSELLİK

Onu Kendine Aşık Et!

Hoşlandığınız insanın size aşık olmasını sağlayacak özel tüyolar ve daha fazlası için…
 
   
 
 
     

ÖNCE ORTALARDA OLUN, SONRA GÖZDEN KAYBOLUN

İnsan davranışları uzmanı Amerikalı David Lieberman bir kişiyle ne kadar çok etkileşim içine girersek o kişinin bizi sevme olasılığının o kadar yüksek olduğunu belirtiyor. Buna bağlı olarak hoşlandığınız kişiyle vakit geçirdiğiniz ilk günlerde programlarınızı ona göre yapmanızı ve bulduğunuz her boş anınızı onunla birlikte geçirmenizi öneriyoruz. Bu işin kolay kısmı. Şimdi asıl konuya gelelim:

Onun sizinle vakit geçirmekten hoşlandığına karar verdikten sonra buluşmak için aradığı zamanlarda işiniz olduğunu söyleyin. İnsanlar elde edemedikleri şeyleri daha çok isteme ağilimi gösterir unutmayın. O yüzden siz de her istediğinde ona koşmayarak değerinizi yükseltmeye bakın.

BIRAKIN SİZİN İÇİN BİR ŞEYLER YAPSIN


Özellikle birisinden hoşlandığımız zaman onun için özel şeyler yapmak isteriz. Onu hediyelere boğmak ya da sevdiği yerlere götürmek için can atarız. Fakat onun size ilgi duymasını, hatta bunun da ötesinde size aşık olmasını istiyorsanız biraz kendinizi tutmalı ve onun sizin için birşeyler yapmasını beklemelisiniz.

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN

Göz teması birinin size aşık olmasını istediğiniz zamanlarda da işe yarıyor. Size tavsiyemiz göz temasının ince etkilerinden yararlanın ve buluştuğunuz zaman gözlerinin içinde kaybolun.

GÖZBEBEKLERİNİN ETKİSİ BÜYÜK

Araştırmalar gözbebeklerimiz büyüdüğünde karşı tarafa daha çekici geldiğimizi söylüyor. Mum ışığında ya da loş bir ışıkta yemek yemek cildimizi olduğunda daha pürüzssüz gösterebilir fakat loş ışığın asıl etkisi gözbebeklerimizi büyütmesidir. Ayrıca beğendiğimiz birşeye bakarken de gözbebeklerimizin büyüdüğünü göz önüne alırsak onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığına karar vermemizin daha kolay olacağını söyleyebiliriz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>