>

AŞK - CİNSELLİK

Onu Nerede Bulacaksınız?

Hayallerinizin erkeğiyle her an her yerde karşılaşabilirsiniz, biraz gözünüzü açın yeter. İşte püf noktaları...
 
   
 
 
     

AİLE VASITASIYLA

Gerçi insanların büyük bir kısmı, anne babaları aracılığıyla yeni bir erkekle ya da mesela bir aile dostlarının oğluyla tanışmanın görücü usulüne doğrudan giriş anlamına girdiğini düşünerek, bu tip teklifleri büyük bir hiddet ve kesin bir dille reddederler. Oysa bu tavır dar kafalılık anlamına geliyor. Sonuçta kimse size baskı yapıp, "Bu adamla evlenmek zorundasınız" demiyor. Ama ya hoşlanırsanız?

TATİLDE

Yalnızlığını kabullenip bütün gün oturmak yerine, yanınıza bir arkadaşınızı alıp sahilde yürüyüşe çıksanız, belki de kaderiniz değişecek. Aynı şekilde küçük çaplı kültür turlarını ve doğa yürüyüşlerini de yabana atmamak gerek.

İNTERNETTE

Eğer daha önce bu yöntemi denemediyseniz ve yalnızlığınız yavaş yavaş sizi bunalım asürükleyecek raddeye geldiyse, chat sitelerine girerek yeni erkekle tanışabilirsiniz.

ARKADAŞLAR ARACILIĞIYLA

Evet, belki o çok sevdiğiniz dostlarınız size bugüne kadar bir tane bile elle tutulur adam getirip sitemlerinize hedef olmaktan kurtulmayı beceremediler ama hiç belli olmaz. Sonuçta zevkinizi, yaşam tarzınızı, sosyal konumunuzu ve ne tip erkeklerden hoşlanabileceğinizi en iyi onlar biliyor. En iyisi siz de biraz daha fazla çaba gösterin ve arkadşlarınızla başbaşa buluşmanın yanı sıra diğer arkadaşlarıyla da bir araya gelmeye çalışın. Tanımadığınız çevrelerden ve gruplardan kaçmayın, fırsatları değerlendirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>