>

AŞK - CİNSELLİK

Orgazmı Kolaylaştıran Nefes Tekniği!

Garantili bir orgazm için en iyi pozisyon hangisi?
 
   
 
 
     

Orgazma yaklaşırken, nefesimiz hızlanır ve sanki göğsün üst tarafıyla soluk alır gibi oluruz. Orgazmı çok daha şiddetli kılmak için yapmanız gereken, derin nefes almak...

NEFESİNİZİ DİYAFRAMINIZDAN ALIN

Uzmanlara göre; orgazma yardımcı olacak nefes tekniğini elde etmek kolay değil, bu iş deneyim ister. Sürekli egzersiz yapmakta fayda var, bir gün onu kendiliğinizden keşfedeceksiniz.

• Sırtüstü yatın, bacaklarınızı partnerinizin omuzlarına/yukarı kaldırın.

• Sağ elinizi sol elinizin üstüne, ikisini de karnınızın üstüne yerleştirin. Derin nefes almaya başlayın.

• Nefes alma sırasında ellerinizi dışa itecek şekilde karnınızı şişirin.

• Nefes verme sırasında ise; karnınıza elinizle baskı uygulayın, insanların çoğu nefes alırken karnını içeri çeker, verirken şişirir. Sizin yapmanız gereken bunun tam tersi.

GARANTİLİ BİR ORGAZM İÇİN EN İYİ POZİSYON HANGİSİ?

Partnerinizin cinsel organı içinizdeyken en garantili yol kalçanızı öne itmektir. (Kalçalarınız açı yapmasın, aynı doğru üzerinde olsun.) Bu, kontrolü kendi elinizde tutarak, hareket serbestliği kazanmanız anlamına gelir. Bu durumda pasif bir şekilde partnerinizin hareket etmesini beklemezsiniz, tam tersine siz de hareket edersiniz. Aynı pozisyonu kalçalarınızın altına bir yastık koyarak da elde edebilirsiniz. Kalçanızı yükseltirseniz, partnerinizin ellerini kullanmamasını sağlarsınız. Böylece diğer yerlerinizle ilgilenebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>