>

AŞK - CİNSELLİK

Oyna benimle!

Son zamanlarda seks hayatınızın çok monotonlaştığını mı düşünüyorsunuz? Cevabınız ‘evet’se size önerebileceğimiz birkaç küçük yatak oyunumuz var. Duymaya hazır mısınız?
 
   
 
 
     
KASE OYUNU

Oyun için gereken malzemeler:

- Kağıt - Kalem - Kase - Hayal gücü


Bir gece siz ve partneriniz hazırladığınız küçük kağıtlara hayalinizdeki cinsel fantazileri yazın. Burada önemli olan yazdıklarınızı birbirinize göstermemeniz. Tüm fantazilerinizi kağıda döktükten sonra bu kağıtları bir kasenin içine atın ve her gece biriniz kasenin içinden bir kağıt alın ve orada yazan fantaziyi uygulayın. Fantazilerinizi yazarken hayalinizdeki hkayenin nerede ve hangi karakterler arasında geçeceğini de kurgulamanız ve fantazinin detayları olarak oraya yazmanız önemli. Bu oyunun en büyük özelliği limitlerinizi sonuna kadar kullanmanıza olanak sağlaması. Ayrıca kaseyi bir ödül aracı olarak da kullanma imkanınız var. Örneğin partneriniz terfi ettiğini öğrendi. O akşam kağıt seçme sırasını ona verebilir ve terfisini yatağınızda bu özel oyunla kutlayabilirsiniz.

SAKLANBAÇ

Oyun için gereken malzemeler:

- Saklamak için kullanabileceğiniz herhangi birşey. - Hayal gücü


Öncelikle seçtiğiniz nesneyi ilk olarak kimin saklayacağını belirlemek için zar atın. Saklayıcı olan kişi nesnenin üzerine bulan kişi için bir not yapıştırarak bunu evin herhangi bir yerine saklasın. Nesnenin üzerine yapıştırılan notta nesneyi saklayan kişinin fantazisi yazıyor. Dolayısıyla nesneyi arayan taraf onu bulduğu zaman üzerinde yazanları uygulamak durumunda. Nasıl ama, eğlenceli öyle değil mi?

KÖREBE

Oyun için gereken malzemeler:

- Partnerin gözlerini bağlamak için kullanılacak yumuşak bir kumaş parçası.
- Partnerin oyun için dokunması gereken kürklü, ipek materyaller.


Öncelikle kimin gözlerinin kapanacağına karar vermek için kura çekin. Kaybeden tarafın gözleri bağlandıktan sonra 10 tane obje bularak partnerinizin bu objelere dokunmasını sağlayın. Ödül sınırını belirleyin ve doğru tanımladığı obje sayısına göre onu ödüllendirin. Dokunduğu 10 materyal içine kendi vücudunuzun bazı kısımlarını da katarsanız oyununuz daha zevkli olacaktır.

YETİŞKİNLER İÇİN KÖREBE

Oyun için gereken malzemeler:

- Scrabble


Partnerinizle scrabble oynamayı seviyor musunuz? Bu oyunu zevkli bir seks fantazisine çevirmeye ne dersiniz? Tek yapmanız gereken kaybettiğiniz her oyunun sonunda ceza olarak üzerinizden bir parça kıyafet çıkarmak. Karşı tarafı deli etmek için iyi bir fırsat değil mi ?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>