>

AŞK - CİNSELLİK

Prezervatifsiz olmaz!

Partnerinizin prezervatif kullanmak konusundaki çekinceleriyle mi karşılaşıyorsunuz? Bu durumda yapmanız gereken bu yüzden ona bağırıp çağırmak yerine onu ikna etmeye çalışmak olmalıdır. İşte size birkaç ikna yöntemi...
 
   
 
 
     
Prezervatif birçok erkeğin hoşuna gitmez. Erkekler bu korunma yöntemini zevki azaltan bir tür engel gibi görürler. Oysa ki prezervatif hem istenmeyen gebeliklerden, hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için çok etkili bir yoldur.

• Başladığınız erotik oyunların büyüsünün bozulmasına izin vermeyin. Örneğin tam havaya girmişken ruhsuz bir sesle prezervatif takmasını söylemek için durmayın.

• Erotik oyunların içerisine prezervatifi takma işlemini de ekleyin. Örneğin kulağına hoşuna gidecek şeyler fısıldarken kondomu ona yavaşça yaklaştırabilirsiniz. Takmaya başladığı zaman boynunu, kulaklarını ve yanaklarını sevgiyle öpün. Bütün bunlar onun aklını yapmakta olduğu şeyden tamamen uzaklaştıramasa da cinsel iletişiminizin devam ettiğini anlamasını sağlayacaktır.

• Siz takmayı deneyin. Bunu onu öpmeye devam ederken yavaşça yapabilirsiniz.

• Eğlenceli prezervatifler satın alabilirsiniz. Renkli, kokulu... Bu şekilde daha şirin bir imaj oluşturabilir, birlikte olduğunuz kimsenin de bunu bir seks oyuncağı olarak görmesini sağlayabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>