>

AŞK - CİNSELLİK

Sanal Seks!

Yalan dünya sanal dünya... Ama ya sanal gerçekten mutlu etmiyorsa?...
 
   
 
 
     

Teknolojinin nimetleri arasında yer alan internet iletişimde sınır tanımıyor. İnsanlar kendilerinden kilometrelerce uzaktaki bir başkasıyla iletişime girebiliyor, hatta hiç tanımadığı bir insanla sevinçlerini, sıkıntılarını hatta sorunlarını paylaşabiliyor.

SANAL SEKS

Sanal sekste de gerçek cinsel yaşamda yaşanılan sorunların hemen hepsinin ortaya çıkabiliyor. İstek ve uyarılma bozuklukları, orgazm yaşama anlamında sorun çıkabiliyor. Sanal tecrübeden sonra gerçek yaşamda fantastik yaşamanın getirdiği uyaranları normal yaşamda yakalayamama kaygısı ortaya çıkıyor.

Sanal seks ile birlikte 'chat aldatmaları'nın gündeme gelmeye başladı ve bunları farkeden eşler arasında da ilişkinin boyutuna göre sorunlar yaşanmaya başılyor.

Genel olarak, insanı baskı altında tutan dürtüler bulunuyor. Ancak gerçek yaşamda her arzu ve istek tabular, genel ahlak kuralları gibi nedenlerle tatmin edilemiyor. Sanal ortamın getirdiği rahatlıkla insanlar bu tür fantastik düşüncelerini sanal ortamda tatmin etme yoluna gidiyor. Bu nedenle kişilerin zaman zaman yakalanma kaygısı taşımadan gerçek kimliği ile yaşamayan insanlar kendilerine sanal bir kimlikle bunun getirdiği sorumluluk ve yükümlüleklerden kaçınarak ve korunarak arzularını tatmin etme yoluna gidiyor. Sanal seks, insani ilişkilerde de bozulmalara yol açabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>