>

AŞK - CİNSELLİK

Seks Hayatınız Öncelikler Listesinde Sonda Mı?

Hiç hayıflanmayın eski ihtiras ve heyecanınızı eşinizle beraber tekrar harekete geçirebilirsiniz.
 
   
 
 
     

Son zamanlarda kendinizi oldukça yorgun ve meşgul hissediyor olabilirsiniz. Hatta belki yeni doğum yaptınız ve bir de emzirdiğiniz için vücudunuz başkasına aitmiş gibi gelebilir size. Geceleri uyku düzeniniz alt üst olmuş, eşinizle beraber kendinizi bebeğinize adamış olabilirsiniz.

Hamilelik dönemi ile beraber azalmaya ve size yabancı gelmeye başlayan cinsel hayatınızı eşinizle beraber yeni yöntemler ve planlar uygulayarak tekrar hayata döndürebilirsiniz.

İlk önce eşinizle beraber kendinize özel zaman ayırmaya gayret edin. Ev işleri bekleyebilir, bebeğinizin uyku ve yemek düzenini yerine oturttuktan sonra şefkatinizi ve ilginizi eşinizin üzerinde toplayabilirsiniz.

İŞTE SİZE ÖNERİLERİMİZ;

GÜN İÇİNDE EŞİNİZLE TELEFONDA KONUŞUN

Gündüzleri eşinizle telefonla konuşarak, onu düşündüğünüzü ve akşam onunla beraber olmak istediğinizi bunun için şimdiden heyecanlandığınızı söyleyin. O bunu duydukça heyecanlanacak ve hayal etmeye başlayacaktır bile.

YATAĞA ERKEN GİDİN


Gün içinde ev, iş ve bebek için koşuşturmaktan akşamınızı günün olaylarını ve fatura, banka vs gibi işleri konuşmaya ayırıyorsanız, şimdilik bunları bir süre erteleyin ve daha erken bir saatte uyumaya gidin.

ESKİ GÜNLERİ HATIRLAYIN

İlk tanıştığınız veya flört ettiğiniz zamanları hatırlamanız size eski performansınızı yakalamanızda yardımcı olacaktır. Unutmayın her ne kadar eşiniz sizi çocuğunun annesi gibi görmeye başlasa da, aşık olduğu , beğendiği ve sevdiği kadını da hep karşısında görmek isteyecektir!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>