>

AŞK - CİNSELLİK

Seksin In ve Outları

Son dönemde seks hakkında doğru bildiğimiz herşey yine tepetaklak oldu.
 
   
 
 
     

Seks uzmanları şimdilerde yeni şeyler yazıp çiziyor. Biz de hangi seks fikirleri out olmuş, yerine neler önermişler sizin için uygulanabilir olanları derledik.

ESKİ: EĞER HOŞLANIYORSA YAPMAYA DEVAM EDİN.

YENİ: YENİ ŞEYLER DENEMEKTEN VAZGEÇMEYİN.


Yeni hareketler bulup tekrarlayın. Böylece tek bir noktaya saplanıp kalmak yerine düzenli olarak bazı hassas noktaları ziyaret edersiniz.

ESKİ: FANTEZİLER GARİP KİŞİLER İÇİNDİR.

YENİ: ONUN DA ARA SIRA EĞLENCEYE İHTİYACI VAR.


Seks sırasında erkeklerin aklında sadece yaklaşmakta olan orgazm vardır. Kadınların aklı ise dolanır durur (özellikle de fanteziler arasında). Orgazma ulaşmak için zihnini temizlemesi ve beynindeki korku şalterini aşağı indirmesi gerekir. İşte fantezi tam da bu noktada aklını her şeyden koparmak ve korku merkezini etkisiz hale getirmek için en garanti yoldur.

ESKİ: KONTROLÜ ELİNE AL.

YENİ: DİZGİNLERİ ONA VERİN.


Hemen hemen her kültürde seksi erkekler başlatır ve yönlendirir. Ancak bu ataerkil düzeni geride bırakmanın zamanı geldi diye düşünüp her alanda olduğu gibi, her zaman üste çıkmaya çalışmayın. Seksin başlangıcını ve yoğunluğunu onun yönlendirmesine izin verin.

ESKİ: ÇABUK BİR ORGAZM

YENİ: YAVAŞLAYIN


O doruk noktasına yaklaştığında durmak ve daha sonra kaldığınız yerden devam etmek orgazmın şiddetini artıracaktır. Zira beklemek ve meraklanmak zevk almanın psikolojik seviyesini artırır. Orgazma yakın olduğu zaman sizi uyarmasını isteyin. Öpüşmek ve vücudunun başka noktalarıyla ilgilenmek için birkaç dakikalık bir mola verin. Bunu sık sık tekrar edin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>