>

AŞK - CİNSELLİK

Sekste Yanlış Bilinen Efsaneler

Sekse bakış efsanelerinin ardında yatan gerçekler ve seksin yeni moda kuralları...
 
   
 
 
     

KİBAR OL

Bu kuralı hemen unutun. Gündüz saatlerinde nazik ve düşünceli davranmak güzel. Ama yatak odasında saygılı davranmaktan daha sıkıcı bir şey olamaz. Sonuçta bu seks, resmi resepsiyon değil. Sevişmenin daha ateşli olması için, güç dengesiyle oynamalı, potansiyelini sonuna kadar sömürmelisiniz. Siz tamamen giyinikken ona önünüzde durup giysilerini çıkarmasını emredin. Fermuarınızı açıp devamını ona bırakın. Eğer kıkırdamaya başlarsa ciddiye almayın ve talimatlara devam edin. Kadınlar yatakta ne yapacaklarının söylenmesine bayılır.

KOMİK ERKEK SEKSİDİR

Hayır, hayır, hayır. Kadınlar için komik erkek sadece iki durumda makbuldür. İlk buluşmada ve ilişkinin anlamını sorgulamada. Fakat seks sırası ve sonrasında tüm espriler bir sonraki emre kadar derhal iptal edilmeli. Sadece memeleri sıkıştırıp korna efekti yapmaktan kaçının demiyorum. Aklınıza gelen her türlü komikliği unutun.

GÜZEL KADINLARI BAŞTAN ÇIKARMAK ZORDUR

Güzel bulmadığınız bir kadını baştan çıkarmaya çalışmayın. Beğenmediğiniz bir kadınla sırf minnettar olacağını düşündüğünüz için yatağa girerseniz sonunda kaybeden siz olursunuz. Uyandığınızda kendinizi iyi hissetseniz bile, sosyopat olduğunuzu öğrendiniz demektir. O düzgün dişli, muhteşem saçlı, büyüleyici, fazla uğraştıracağı için hep uzak durduğunuz kadınların, elinde kokteyl bardağıyla pis pis sırıtan milyonerlerin hakkı olduğunu düşünüyorsunuz. Ama size söyleyeyim, o adam bir salak. Kadın onunla tanışmak istemiyor. Milyonerlerin güzel kadınları kolayca tavlayabilmesinin parayla ilgisi yok. Başarı, egolarını şişirdiği için o kadınlarla konuşmaktan çekinmiyorlar. Siz de öyle gibi yapabilirsiniz. Ona takılın, onu güldürün. Sanki 15 yaşında, okulun arkasında buluşmuş yeniyetmelermişiniz gibi muhabbet edin. O, flörte cesaret edemeyen normal erkeklere ya da söylediklerini ciddiye almayan kibirli yılanlara alışkın. Siz bu ikisinin ortası olun, bir anda her şey seksi bir havaya bürünecek.

KADINLAR SEKS SONRASI SARILMAK İSTER

Yapılan bir araştırmaya göre, seks sonrası sıkı sıkı sarılmalara daha meyilli olan kadın değil erkek. Araştırmada kadının ne istediğinden bahsedilmiyor ama güven veren bir okşanma yeterli olacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>